22.03.2018 10:21:00

Millenicom Gerçek Sınırsız Kampanyası

Limit sıkıntısı olmadan, hızım düşüyor sorunu yaşamadan, ayda yalnızca 61.90 TL’ye Millenicom’un Gerçek Sınırsız kampanyasına dahil olabilirsiniz.

Millenicom Kampanyası

Bu kampanyaya özel ücretsiz kurulum ve ücretsiz aktivasyon! Üstelik fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.

Kampanya Detayları

Nisan sonuna kadar geçerli olan bu kampanya 27 aylık taahhüd verilmesi durumunda geçerlidir.

Yeni başvurusu yapılmış Millenicom müşterilerine özel olan bu kampanyadan mevcut Millenicom müşterileri yararlanamamaktadır.

Kampanya kapsamında sunulan hizmet bedeli, Müşterinin seçtiği tarife üzerinden Millenicom tarafından hesaplanarak, İnternet Hizmetleri için hizmet alınan ayın sonunda faturalandırılır.

Millenicom, modem/cihaz markası, modeli ve taahhüt kapsamı dışında yer alan ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Millenicom Kampanyaları


Millenicom Markası veya Millenicom Gerçek Sınırsız Kampanyası ile ilgili Millenicom Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Millenicom

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Millenicom Gerçek Sınırsız Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Millenicom Kampanyaları


Millenicom’dan 3 Ay Hediyeli Fiber Kampanya!

Millenicom’dan 3 Ay Hediyeli Fiber Kampanya!Hızlı internet keyfi! Üstelik ilk 3 ay hiç bir ücret ödemeden. Ücretsiz kurulum, sabit fiyat! Millenicom’da yalnızca 54,90 TL’ye!...

Devamı...

Millenicom’dan 3 Aylık Yaz İnterneti!

Millenicom’dan 3 Aylık Yaz İnterneti!Yazlığınız için 3 aylık internet sahibi olmak ister misiniz? Üstelik 3 aylık toplam fiyat yalnızca 169,90 TL!...

Devamı...

Millenicom’dan Ekonomik İnternet

Millenicom’dan Ekonomik İnternetMillenicom’da bu kampanyaya dâhil olan herkes, İnternetin keyfini doyasıya sürüyor! Ücretsiz kurulum, ücretsiz VDSl Modem!...

Devamı...

Tüm Millenicom KampanyalarıAçıklamalar: millenicom kampanyası, millenicom kampanyaları, millenicom gerçek sınırsız , millenicom gerçek sınırsız kampanyası, millenicom