14.01.2019 11:16:00

Maximum Mutlubiev.com’da Ayrıcalık Kampanyası - Detay

Mutlubiev’e üye olun, Maximum Kart’ınızla alacağınız ilk profesyonel ev temizliği hizmetiniz 89 TL! Üstelik ilk hizmet sonrasında alınacak ev temizliklerinde ise %15 indirim.

Maximum Mutlubiev.com’da Ayrıcalık Kampanyası Detayları

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Daha önceden alınmış bir temizlik hizmeti bulunmakta ise alınacak yeni hizmet ücretinde %15 indirim uygulanır.

Maximum özellikli kredi kartlarına özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirme yapılamaz.

Kampanya kapsamında 89 TL fırsatından tek bir sefer faydalanıp, %15 indirim fırsatından ise birden fazla defa faydalanılabilirsiniz.

Mutlubiev.com ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Maximum Mutlubiev.com’da Ayrıcalık Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Maximum Kampanyaları


Maximum Kart Kampanyası

Maximum Kart KampanyasıMaximum kredi kartına özel e-ticaret sitelerinden yapılacak 1000 TL ve üzeri 3 adet alışverişlerde 300 TL değerindeki maxiPuan hediye!...

Devamı...

Maximum Alışveriş Kampanyası

Maximum Alışveriş KampanyasıMaximum kredi kartından Ekim ayı boyunca yapılacak e-ticaret, giyim-kozmetik, market ve yemeksepeti sektörlerindeki harcamalarda 150 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL maxi puan hediye!...

Devamı...

Maximum Dörtlü Kampanyası

Maximum Dörtlü KampanyasıMaximum Dörtlü kampanyasında market, giyim&kozmetik, restoran ve e-ticaret sektörlerinde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL maxipuan hediye!...

Devamı...

Maximum’a Özel 50 TL Maxipuan!

Maximum’a Özel 50 TL Maxipuan!50 TL ve Üzeri Mobil Ödemenize Toplamda 50 TL MaxiPuan! ...

Devamı...

Tüm Maximum Kampanyaları