18.05.2015 14:39:00

Maximum Kart Sinema Bileti Hediye Kampanyası

1 Mayıs – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.000 TL alışverişlere 2 tane Cinemaximum sinema bileti Bedava.

Maximum Kart Sinema Bileti Hediye Kampanyası

Maximum'un başlatmış olduğu Kart Sinema Bileti Hediye Kampanyası kapsamında 1 Mayıs – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.000 TL alışverişlere 2 tane Cinemaximum sinema bileti Bedava.

Maximum Kart Sinema Bileti Hediye Kampanyası Detayları


Katılmak için “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeniz yeterli. Promosyondan sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan istenen bilgiler girilerek de katılım sağlanabilmektedir.

Promosyon SMS katılımlı olup, müşterilerimizin “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

Maximum Kart Sinema Bileti Hediye Kampanyası kapsamında 1 Mart – 30 Nisan döneminde promosyondan katılan aboneleri yeniden promosyon kaydı oluşturmasına gerek bulunmamaktadır.

Promosyon kaydının kampanyamız kapsamındaki herhangi bir kredi kartı ile yapılması yeterli olacaktır. Abonelerimiz promosyon dahili dikkate alınacak diğer kredi kartı alışverişere Abone numarası altında toplanacaktır.
Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum Markası veya Maximum Kart Sinema Bileti Hediye Kampanyası ile ilgili Cinemaximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Maximum Kart Sinema Bileti Hediye Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum’dan Arif V 216 Bileti Alanlara Arçelik Fırsatı

Cinemaximum’dan Arif V 216 Bileti Alanlara Arçelik FırsatıŞimdi sende cinemaximum.com.tr’den Arif V 216 biletini al 1.000 TL ve üzeri perakende fiyatındaki Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma, TV ürünleri için 100 TL indirim fırsatını yakala! ...

Devamı...

Cinemaximum Sweet Box Fırsatı

 Cinemaximum Sweet Box Fırsatı Cinemaximum’dan Aralık sonuna kadar geçerli Sweet Box(ikili koltuk) biletlerinde %20 indirim fırsatı! ...

Devamı...

Cinemaximum Kampanyası

Cinemaximum KampanyasıHaftasonu gelip, hafta içi yararlanmak isteyenler burada kalsın! Cinemaximum’un onları ilgilendiren, çok özel bir kampanyası var....

Devamı...

Tüm Cinemaximum KampanyalarıAçıklamalar: Maximum 2015 kampanyası, Hediye Kampanyası, Sinema Bileti Hediye Kampanyası, Maximum kampanyası, Maximum Kart Sinema Bileti Hediye Kampanyası