21.08.2015 16:45:00

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

31 Ağustos 2015 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.000 TL harcamaya 2 adet Cinemaximum sinema bileti bedava.

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Maximum'un başlatmış olduğu Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsat kampanyası kapsamında 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.000 TL harcamaya 2 adet Cinemaximum sinema bileti bedava.

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsat Detayları


Bu avantajlı promosyon SMS katılımlı olup, müşterilerimizin “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

1 Mart – 30 Nisan ve/veya 1 Mayıs – 30 Haziran döneminde promosyona katılan üyeleri yeniden promosyon kaydı oluşturmasına gerek bulunmamaktadır.

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatına kaydının promosyon kapsamındaki herhangi bir kredi kartı ile yapılması yeterli olacaktır.

Aboner promosyon kapsamında dikkate alınacak diğer kredi kartı harcamaları aboneler numarası altında toplanacaktır.

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı dahilinde belirlenen harcama toplamı hesaplanırken, aboneler kredi kartı numaraları altında tanımlı bulunan promosyona dahil tüm kredi kartları ile 1 Temmuz – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri harcama işlemlerinin toplamı dikkate alınacaktır.
Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum Markası veya Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı ile ilgili Cinemaximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum’dan Arif V 216 Bileti Alanlara Arçelik Fırsatı

Cinemaximum’dan Arif V 216 Bileti Alanlara Arçelik FırsatıŞimdi sende cinemaximum.com.tr’den Arif V 216 biletini al 1.000 TL ve üzeri perakende fiyatındaki Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma, TV ürünleri için 100 TL indirim fırsatını yakala! ...

Devamı...

Cinemaximum Sweet Box Fırsatı

 Cinemaximum Sweet Box Fırsatı Cinemaximum’dan Aralık sonuna kadar geçerli Sweet Box(ikili koltuk) biletlerinde %20 indirim fırsatı! ...

Devamı...

Cinemaximum Kampanyası

Cinemaximum KampanyasıHaftasonu gelip, hafta içi yararlanmak isteyenler burada kalsın! Cinemaximum’un onları ilgilendiren, çok özel bir kampanyası var....

Devamı...

Tüm Cinemaximum KampanyalarıAçıklamalar: Maximum 2016 kampanyası, maxipuan kampanyası, Maximum indirimleri, Maximum kampanyası, Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı