21.08.2015 16:45:00

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

31 Ağustos 2015 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.000 TL harcamaya 2 adet Cinemaximum sinema bileti bedava.

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Maximum'un başlatmış olduğu Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsat kampanyası kapsamında 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.000 TL harcamaya 2 adet Cinemaximum sinema bileti bedava.

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsat Detayları


Bu avantajlı promosyon SMS katılımlı olup, müşterilerimizin “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

1 Mart – 30 Nisan ve/veya 1 Mayıs – 30 Haziran döneminde promosyona katılan üyeleri yeniden promosyon kaydı oluşturmasına gerek bulunmamaktadır.

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatına kaydının promosyon kapsamındaki herhangi bir kredi kartı ile yapılması yeterli olacaktır.

Aboner promosyon kapsamında dikkate alınacak diğer kredi kartı harcamaları aboneler numarası altında toplanacaktır.

Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı dahilinde belirlenen harcama toplamı hesaplanırken, aboneler kredi kartı numaraları altında tanımlı bulunan promosyona dahil tüm kredi kartları ile 1 Temmuz – 31 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri harcama işlemlerinin toplamı dikkate alınacaktır.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Maximum Hediye Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: