29.11.2013 12:20:00

Mavi %10 İndirim Kampanyası

26 Kasım 2013 - 1 Ocak 2014 tarihleri arasında World ile mavi.com'dan yapılan alışverişlerde %10 indirim fırsatı sunulacaktır.

Mavi %10 İndirim Kampanyası

Mavi'nin düzenlemiş olduğu %10 İndirim kampanyası kapsamında World'e özel %10 indirim. Üstelik peşin fiyatına 8 aya varan taksit.Mavi ye gidip dilediğiniz ürünleri alıp hem %10 indirim kazanabilirsiniz hem de 8 taksit yaptırabilirsiniz 1 Ocak 2014'e kadar devam edecek bu word kampanyasından faydalanabilirsiniz.


Mavi %10 İndirim Kampanyası Koşulları


Bu avantajlı kampanya kapsamında 26 Kasım 2013 - 1 Ocak 2014 tarihleri arasında World ile mavi.com'dan yapılan alışverişlerde %10 indirim fırsatı sunulacaktır. Üstelik World ile mavi.com'da yapılan taksitli alışverişlerde peşin fiyatına 8 aya varan taksit geçerli olacaktır.

%10 indirim kart hamillerinin kampanya dönemi içinde mavi.com'da gerçekleştirdikleri alışveriş tutarı üzerinden hesaplanarak kredi kartı ekstrelerine yansıtılacaktır. Mavi %10 İndirim Kampanyası kazanılacak indirim tutarı toplam en fazla 50 TL olacaktır.

Mavi %10 İndirim Kampanyası Business kartlar ve banka kartları hariç tüm Yapı Kredi kredi kartları, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.

Mavi %10 İndirim Kampanyası Worldpuan ile yapılan alışverişler ve iade işlemleri dahil değildir. Kazanılan indirimler 15 Ocak 2014 tarihine kadar kredi kartı ekstrelerine "Mavi.com indirim kampanyası" açıklaması ile yansıyacaktır.

Mavi ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Mavi %10 İndirim Kampanyası sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir.

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

BWorldu avanyajlı kampanya kapsamında Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Mavi %10 İndirim Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.
Mavi Kampanyaları


Mavi Markası veya Mavi %10 İndirim Kampanyası ile ilgili Mavi Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Mavi

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Mavi %10 İndirim Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Mavi Kampanyaları


2018 Mavi Kampanyası

2018 Mavi KampanyasıSende Masterpass kartın ile mavi.com’da 150 TL üzeri alışveriş yaparak anında 40 TL indirim fırsatını yakalayabilirsin. ...

Devamı...

Mavi Kampanyası

Mavi KampanyasıMavi. com’un kampanyaları dur durak bilmiyor! Şimdide 50 TL’ye varan indirim hediyesi. Bu fırsat kaçmaz....

Devamı...

Mavi Jeans Kampanyası

Mavi Jeans KampanyasıŞimdi Mavi’de, Cindy Yırtıklı Mom Jeans 139,99 TL yerine yalnızca 79,99 TL! Maviden kaçırılmaz bir fırsat daha! Yeni sezon ürünler seni bekliyor....

Devamı...

Tüm Mavi KampanyalarıAçıklamalar: mavi indirim kampanyası, mavi ürünlerde indirim kampanyası, mavi 2014 kampanyası, mavi jean kampanyası, mavi %10 indirim kampanyası