14.03.2016 15:27:00

Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat Harcamalarınıza Ücretsiz Kargo

31 Mart 2016 tarihine kadar sadece Koçtaş İnternet Mağazasından ve telefonla satış üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.

Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat Harcamalarınıza Ücretsiz Kargo

Koçtaş'ın başlatmış olduğu Nalburiye ve Hırdavat harcamalarınıza Ücretsiz Kargo promosyonu 31 Mart 2016 tarihine kadar sadece Koçtaş İnternet Mağazasından ve telefonla satış üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.

Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat harcamalarınıza Ücretsiz Kargo Detayları


Koçtaş mağazaları yapılan harcamalarda geçerli değildir.

50 TL ve üzeri nalburiye ve hırdavat alışverişlerinde ücretsiz kargo uygulanacaktır.

Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat harcamalarınıza Ücretsiz Kargo Aynı sepette bulunan, promosyon konu olan kategori dışındaki ürünler için ücretsiz kargo uygulanmaz.

Koçtaş promosyona koşullarını değiştirme ve promosyon önceden haber vermeksizin bitirme hakkını saklı tutar.
Koçtaş Kampanyaları


Koçtaş Markası veya Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat Harcamalarınıza Ücretsiz Kargo ile ilgili Koçtaş Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Koçtaş

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat Harcamalarınıza Ücretsiz Kargo ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Koçtaş Kampanyaları


Koçtaş’ın Dev İndirimi!

Koçtaş’ın Dev İndirimi!Koçtaş’ın dev indirimi başladı! Son gün 10 Mayıs! ...

Devamı...

Koçtaş’ın Yapı Krediye Özel Kampanyası

Koçtaş’ın Yapı Krediye Özel KampanyasıMart sonuna kadar, Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil’e giriş yapanlar, koctas.com.tr’den yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerinde %10 indirim fırsatı yakalıyor. ...

Devamı...

2018 Koçtaş Kampanyası

2018 Koçtaş KampanyasıSizde Koçtaşta 50 TL üzeri Pet ürünü alışverişi yaparak sokaktaki minik hayvanlara özel mama hediyesi kazanabilirsiniz. ...

Devamı...

Tüm Koçtaş KampanyalarıAçıklamalar: Koçtaş 2016 kampanyası, Koçtaş indirim Fırsatı, Koçtaş Fırsatı, Koçtaş ev ürünleri, Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat harcamalarınıza Ücret