14.03.2016 15:27:00

Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat Harcamalarınıza Ücretsiz Kargo

31 Mart 2016 tarihine kadar sadece Koçtaş İnternet Mağazasından ve telefonla satış üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.

Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat Harcamalarınıza Ücretsiz Kargo

Koçtaş'ın başlatmış olduğu Nalburiye ve Hırdavat harcamalarınıza Ücretsiz Kargo promosyonu 31 Mart 2016 tarihine kadar sadece Koçtaş İnternet Mağazasından ve telefonla satış üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.

Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat harcamalarınıza Ücretsiz Kargo Detayları


Koçtaş mağazaları yapılan harcamalarda geçerli değildir.

50 TL ve üzeri nalburiye ve hırdavat alışverişlerinde ücretsiz kargo uygulanacaktır.

Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat harcamalarınıza Ücretsiz Kargo Aynı sepette bulunan, promosyon konu olan kategori dışındaki ürünler için ücretsiz kargo uygulanmaz.

Koçtaş promosyona koşullarını değiştirme ve promosyon önceden haber vermeksizin bitirme hakkını saklı tutar.
Koçtaş Kampanyaları


Koçtaş Markası veya Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat Harcamalarınıza Ücretsiz Kargo ile ilgili Koçtaş Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Koçtaş

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat Harcamalarınıza Ücretsiz Kargo ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Koçtaş Kampanyaları


2018 Koçtaş Kampanyası

2018 Koçtaş KampanyasıSizde Koçtaşta 50 TL üzeri Pet ürünü alışverişi yaparak sokaktaki minik hayvanlara özel mama hediyesi kazanabilirsiniz. ...

Devamı...

Koçtaş Yılbaşı Kampanyası

Koçtaş Yılbaşı KampanyasıKoçtaş’ın büyük yılbaşı çekilişini duymayan kalmasın!...

Devamı...

Koçtaş “Ücretsiz Kargo” Fırsatı

Koçtaş “Ücretsiz Kargo” FırsatıTüm ürünler için geçerli 1500 TL ve üzeri alışverişlere özel “ÜCRETSİZ KARGO” fırsatı!...

Devamı...

Tüm Koçtaş KampanyalarıAçıklamalar: Koçtaş 2016 kampanyası, Koçtaş indirim Fırsatı, Koçtaş Fırsatı, Koçtaş ev ürünleri, Koçtaş Nalburiye ve Hırdavat harcamalarınıza Ücret