29.07.2016 15:22:00

Koçtaş Kahve Dünyası Frozen İçecek Hediye

Koçtaş Kahve Dünyası Frozen İçecek Hediye Koçtaş.com.tr'de Bukoli'yi seçenlere her teslimat Kahve Dünyası Frozen içecek hediye.

Koçtaş Kahve Dünyası Frozen İçecek Hediye

Koçtaş'ın başlatmış olduğu Kahve Dünyası Frozen İçecek Hediye promosyon dahilinde Koçtaş.com.tr'de Bukoli'yi seçenlere her teslimat Kahve Dünyası Frozen içecek hediye. 30.05.2016 - 31.07.2016 tarihleri arasında, promosyon dahilinde belirtilen e-ticaret sitelerinde, teslimat seçeneği olarak Bukoli tercih edilerek yapılan siparişlerin teslimatında geçerlidir.

Koçtaş Kahve Dünyası Frozen İçecek Hediye Fırsat


Bu avantajlı promosyon kapsamında teslimat seçeneği olarak Bukoli tercih edilerek yapılan her teslimatta geçerlidir.

Bukoli şimdilik sadece İstanbul içinde hizmet vermektedir.

Hediye Frozen İçecek için şifre, siparişiniz Bukoli ile teslim alındıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde Bukoli tarafından SMS ve/veya e-mail ile tarafınıza iletilecektir.

Bukoli Kahve Dünyası Hediye Frozen İçecek şifresi 31.12.2016 Tarihine kadar geçerlidir.

Promosyon dahilinde her teslimatta tüm Türkiye’deki Kahve Dünyası Mağazalarından şifre karşılığı 1 adet Frozen İçecek hediye edilecektir.

Frozen İçeceği, promosyon dahilinde gönderilecek olan şifre ile Kahve Dünyası mağazalarında kasaya bildirilerek alabilirsiniz.

Şifre tüm frozen içecekler için geçerlidir. Başka bir ürünle değiştirilemez veya bedeli paraya çevrilemez.

Bukoli’nin ileteceği şifre bir kez kullanılabilecek olup, kullanıcıların bir şifre ile 1 frozen içecek alma hakkı vardır.
Koçtaş Kampanyaları


Koçtaş Markası veya Koçtaş Kahve Dünyası Frozen İçecek Hediye ile ilgili Koçtaş Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Koçtaş

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Koçtaş Kahve Dünyası Frozen İçecek Hediye ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Koçtaş Kampanyaları


2018 Koçtaş Kampanyası

2018 Koçtaş KampanyasıSizde Koçtaşta 50 TL üzeri Pet ürünü alışverişi yaparak sokaktaki minik hayvanlara özel mama hediyesi kazanabilirsiniz. ...

Devamı...

Koçtaş Yılbaşı Kampanyası

Koçtaş Yılbaşı KampanyasıKoçtaş’ın büyük yılbaşı çekilişini duymayan kalmasın!...

Devamı...

Koçtaş “Ücretsiz Kargo” Fırsatı

Koçtaş “Ücretsiz Kargo” FırsatıTüm ürünler için geçerli 1500 TL ve üzeri alışverişlere özel “ÜCRETSİZ KARGO” fırsatı!...

Devamı...

Tüm Koçtaş KampanyalarıAçıklamalar: Koçtaş 2016 kampanyası, Koçtaş indirim Fırsatı, Koçtaş Fırsatı, Koçtaş ev ürünleri, Koçtaş Kahve Dünyası Frozen İçecek Hediye