19.05.2017 14:25:00

Kamil Koç Bumerang Avantajları

Kâmil Koç Bumerang aboneleri ile şimdi daha ekonomik fiyatlarla seyahat ediyor ve her yolculuğunda daha fazla avantaj kazanıyor!

Bumerang Avantajları

Kamil Koç Bumerang programı yenilenen ve geliştirilen Kamil Koç YolKart programıdır. Bu programda bilet bedeli üzerinden müşteri statülerine göre farklı puan kazanımı sağlanıyor ve Kamil Koç’un seyahat süresince ve seyahat dışı faydalarından faydalanabileceği fırsatlar mevcuttur.

Bumerang Avantajları Detayları

Para + BumPuan ile ödeme kolaylığı sağlar. Biletlerinizi alırken ödemenizi bir kısmını biriktirdiğiniz BumPuanlar’la, kalan kısmını ise parayla yapabilirsiniz.

Online bilet alımında daha fazla BumPuan kazanırsınız. www.kamilkoc.com.tr ve mobil uygulamalarımızdan satın aldığınız her biletle +%3 daha fazla BumPuan kazanma fırsatını yakalıyorsunuz.

Yolculuk sıklığınıza göre üyelik yapılır. Bumerang, Silver ve Gold... Kâmil Koç ile yaptığınız seyahatlerin sıklığına göre Bumerang aboneliklerinde size uygun olana geçer, her aboneliğin kendine özel avantajlarından yararlanırsınız. Seyahat sıklığınız artıkça Bumerang’ta %5, Silver’da %7, Gold’da %10 puan kazanabilirsiniz.

Gidiş-dönüş biletine ekstra puan fırsatı! Kâmil Koç Bumerang’la gidiş-dönüş biletini birlikte alın, tek yöne aldığınız biletlerden +%4 daha fazla BumPuan kazanma fırsatını elde ediniz.

Ailece kazanmak sadece Bumerang’da! Aile aboneliği özelliğiyle ailenizdeki her abonenin Kâmil Koç yolculuğunda ortak BumPuan kazanırsınız ve ortak kazandıklarınızı da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. (yakında!)

Biriken BumPuanlar’la alışveriş keyfini yaşarsınız. Seyahatlerinizde kazanacağınız BumPuanlarınızı, isterseniz hediyeye çevirebilirsiniz. Kâmil Koç Bumerang’la yapacağınız seyahatlerde biriken BumPuanlarınızı, hediye kataloğundaki ürünleri seçerek kullanabilirsiniz. (yakında!)
Fırsatlar Kampanyaları


Fırsatlar Markası veya Kamil Koç Bumerang Avantajları ile ilgili Fırsatlar Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Fırsatlar

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Kamil Koç Bumerang Avantajları ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Fırsatlar Kampanyaları


Ray Sigortadan“Trink Kira Sigortası”

Ray Sigortadan“Trink Kira Sigortası” Ray Sigortanın Kira kaybını önleyen bir ürünü olduğunu biliyor muydunuz? Bu ürün sayesinde Trink Kira Sigortası kirasını alamasanız dahi uğradığınız ya da uğrayacağınız maddi zararlar karşılanıyor. ...

Devamı...

Humax Kampanyası

Humax Kampanyası	Humax’ın HD NanoFree uydu alıcısını duymayan kalmasın! Bir TV’den çok daha fazlasına ihtiyacı olan herkese Humax HD Nano Free 159 TL yerine yalnızca 109 TL!...

Devamı...

Ayda 99 TL'ye UMRE Seyahat Fırsatı

Ayda 99 TL'ye UMRE Seyahat FırsatıHerkes Umre'ye gitsin diye günde 3 ekmek parasına Umre'ye gitme fırsatını yakalıyorsunuz....

Devamı...

Tüm Fırsatlar KampanyalarıAçıklamalar: kamil koç kampanyaları, kamil koç bumerang fırsatı , kamil koç bum puan fırsatları , bumerang avantajları, kamil koç 2017 kampanyaları