03.03.2017 10:41:00

İlk Defa Axessli Olanlara 50 TL Chip-Para Fırsatı

Axess’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılın 50 TL Chip-Para kazanın!

Chip-Para Fırsatı

Mart sonuna kadar ilk kez Axess sahibi olan müşteriler, Axess ile yapacakları ilk alışverişin ardından 50 TL ekstra chip-para kazanma fırsatını yakalıyor.

Chip-Para Fırsatı Detayları

Yeni Axess’inizle 30 Nisan’a kadar yapacağınız ilk alışverişlerden sonra 1 iş günü içinde 50 TL chip-para kartınıza aktarılacaktır.

Kampanyayı sadece 1 defa kullanabilirsiniz.

Tüm Akbank Şubeleri, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Bankacılığı, axess.com.tr, akbank.com, Akbank Direkt ve Facebook üzerinden ve SMS ile yapılan Axess başvuru kayıtları kampanyaya dahil edilecektir.

Kazanılan chip-paraların kullanım süresi 7 gün olarak belirtilir.

 
Axess Kampanyaları


Axess Markası veya İlk Defa Axessli Olanlara 50 TL Chip-Para Fırsatı ile ilgili Axess Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Axess

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.İlk Defa Axessli Olanlara 50 TL Chip-Para Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Axess Kampanyaları


Axess Kampanyası

Axess KampanyasıAxess’in ile Opet’e gel, 4 kez 100 TL yüklemene 40 TL chip-para fırsatını sende kazan!...

Devamı...

Axess ile Shell’de Chip-para Kampanyası!

Axess ile Shell’de Chip-para Kampanyası!Farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarına toplam 30 TL chip-para fırsatını kaçırmayın! ...

Devamı...

Axess Üye olana 400TL Ekstra Chip Para Fırsatı

Axess Üye olana 400TL Ekstra Chip Para Fırsatı31 Temmuz’a kadar ilk kez Axess kredi kartı sahibi olanlar, her ay yapacakları ilk 3 alışverişlerde %10 chip-para; ayda 50 TL, 28 Şubat 2017’ye kadar toplamda 400 TL’ye varan ekstra chip-para kazanıyor....

Devamı...

Tüm Axess KampanyalarıAçıklamalar: axess kampanyaları, axess 50 TL chip para fırsatı, axess yeni müşteri kampanyaları, chip para kampanyaları, axess 2017 kampanyaları