24.04.2017 14:43:00

İkea'dan 100 TL'lik Hediye Çeki Kampanyası

IKEA Aile Kart ile yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL hediye çeki kazanma fırsatını yakalarsınız.

100 TL'lik Hediye Çeki Kampanyası

IKEA Aile Kart ile yapılan her 1.000 TL ve üzeri alışverişte geçerli sayıacaktır. İnternet Mağazasından yapılan alışverişlerde kazanılan hediye puanlar, yalnızca İnternet Mağazasında kullanılabilmektedir. Mağazalarda kazanılan hediye çekleri, İnternet Mağazasında geçerli olmayacaktır.

100 TL'lik Hediye Çeki Kampanyası Detayları

Mağaza Kampanya Koşulları:

Hediye Çeki Kampanyasına konu olan "Kart",  IKEA Aile Kart kullanılarak tek seferde ve tek faturada KDV dahil 1.000 TL ve katları tutarında IKEA Türkiye Mağazaları’ndan yapılan mobilya ve aksesuar alışverişleri neticesinde KDV dahil her 1.000 TL için, KDV dahil 100 TL olarak hediye çeki kazanırsınız. 100 TL değerindeki işbu Hediye Çek’i “Kart” olarak adlandırılacak olup, 100 TL’lik tutara KDV dahil edilir.

Kampanyadan, IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler faydalanabilir ve fatura IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler adına düzenlenebilir.

"Kart" internet üzerinden yapılan alışverişlerde, gıda, restoran, ürün toplama bankosu, nakliye ve montaj kasalarında kullanamazsınız.

"Kart" paraya çevrilemez.

"Kart" en geç kampanya bitim tarihini müteakip 7 gün içinde IKEA Mağazaları'ndan teslim alınmalıdır. Kampanya bitiş süresini 7 günden fazla aşan süreler için geriye dönük "Kart" talepleri kabul edilmeyecektir.

İnternet Mağazası Kampanya Koşulları:

"İndirim Kupon Kodu" yalnızca tek fatura içerisindeki kampanya tarihlerindeki kampanyaya konu olan KDV dahil 1.000 TL ve katları tutarındaki sadece internet mağazası alışverişleri üzerinden kazanılmaktadır. Aksi takdirde, faturaların birleştirilmesi suretiyle " İndirim Kupon Kodu " kazanılamaz.

"İndirim Kupon Kodu" gıda, restoran, ürün toplama bankosu, nakliye ve montaj kasaları da dahil olmak üzere IKEA mağazalarından yapılan alışverişlerde kullanılmamaktadır.

"İndirim Kupon Kodu" siparişiniz hazırlanıp, faturası kesildikten sonra IKEA internet mağazası tarafından siparişinizde yer alan e-posta adresinize gönderilecektir.
IKEA Kampanyaları


IKEA Markası veya İkea'dan 100 TL'lik Hediye Çeki Kampanyası ile ilgili IKEA Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

IKEA

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.İkea'dan 100 TL'lik Hediye Çeki Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer IKEA Kampanyaları


Ikea Nakliye Ücreti Kampanyası

Ikea Nakliye Ücreti Kampanyasıİnternet'ten alışveriş yapmayı sevenler kazanıyor! ...

Devamı...

IKEA %10 İndirim Fırsatı

IKEA %10 İndirim FırsatıIkea’nın çocuk mobilyalarına özel %10 indirimini duymayan kalmasın. Bu fırsat kaçmaz! ...

Devamı...

Ikea Hediye Kuponu Kampanyası

Ikea Hediye Kuponu Kampanyası Ikea mağazalarından yapacağın tüm 100 TL’lik ev aksesuarı alışverişlerinde 20 TL hediye kuponu kazanma fırsatın var! ...

Devamı...

Tüm IKEA KampanyalarıAçıklamalar: ikea kampanyaları, ikea 100 tl hediye çeki kazanma fırsatı, hediye çeki kampanyası, 100 tl hediye çeki kazan, ikea 2017 kampanyaları