22.06.2016 17:04:00

İDO Ramazanda Her gün Yeni Bir Hediye Fırsatı

DO’nun Ramazan ayı boyunca Facebook’taki kurumsal sayfası üzerinden gerçekleştirdiği promosyonu tüm çoşkusuyla devam ediyor.

İDO Ramazanda Her gün Yeni Bir Hediye Fırsatı

İDO'un başlatmış olduğu Ramazanda Her gün Yeni Bir Hediye Fırsatı kampanyası dahilinde İDO’nun Ramazan ayı boyunca Facebook’taki kurumsal sayfası üzerinden gerçekleştirdiği promosyonu tüm çoşkusuyla devam ediyor. İDO’nun Ramazan promosyonundan her gün yeni bir soru, yeni bir hediye ve yeni bir kazananma şansı sunuyor.

İDO Ramazanda Her gün Yeni Bir Hediye Fırsatı Detayları


Bu avantajlı kampanya kapsamında Ramazan ayı boyunca 30 gün kesintisiz devam eden promosyon İDO’yu facebook’ta takip edenlerin her gün farklı hediyeler kazanma şansı devam ediyor.

İDO Ramazanda Her gün Yeni Bir Hediye Fırsatı İDO kurumsal Facebook sayfası üzerinden uygulamaya giren kullanıcılar, burada verilen soruyu doğru yanıtladıklarında o günkü çekilişe katılabiliyorlar.

Her gün yeni bir soru, yeni bir hediye ve yeni bir kazananın açıklandığı promosyon yarışma sorusuna doğru yanıt verenler arasında yapılan çekiliş sonucunda kazanma şansı yakalanan hediyeler ise şöyle:

14 kişiye İDO hat bileti
2 kişiye Otantik Otel Çift Kişilik İftar Yemeği
2 kişiye Ramada Otel Çift kişilik konaklama (sahur + iftar)
4 kişiye Avis & Budget ücretsiz araç kiralama
8 kişiye Avis & Budget ücretsiz upgrade

İDO Bileti Satın Al


İDO Kampanyaları


İDO Markası veya İDO Ramazanda Her gün Yeni Bir Hediye Fırsatı ile ilgili İDO Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İDO

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.İDO Ramazanda Her gün Yeni Bir Hediye Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer İDO Kampanyaları


İdo Kampanyası

İdo Kampanyasıİdo’dan CEPTETEB kredi kartlarına özel her 5. geçişte bedava bilet kampanyası! ...

Devamı...

İdo Digiturk Kampanyası

İdo Digiturk Kampanyasıİdo'nun birbirinden indirimli kampanyaları devam ediyor ve İdo'ya gelen kazanıyor! İdo biletiniz ile Digiturk’e gelin sizde Sporun Yıldızı Paketini 2 ay indirimli ödeyin. ...

Devamı...

İdo’dan Ramazana Özel Kampanya

İdo’dan Ramazana Özel Kampanyaİdo’dan süper bir ramazan kampanyası. İDO ile körfez geçişinde hafta sonu gidiş dönüş 70 TL uygulamasını 3 Temmuz’a kadar her gün uygulayacak. ...

Devamı...

Tüm İDO KampanyalarıAçıklamalar: İDO 2016 kampanyası, İdo Sömestir kampanyası, İDO Fırsatı, İDO kampanyaları, İDO Ramazanda Her gün Yeni Bir Hediye Fırsatı