09.10.2017 09:40:00

İdo Digiturk Kampanyası

İdo'nun birbirinden indirimli kampanyaları devam ediyor ve İdo'ya gelen kazanıyor! İdo biletiniz ile Digiturk’e gelin sizde Sporun Yıldızı Paketini 2 ay indirimli ödeyin.

İdo'dan Bilet Alana Sporun Yıldızı Paketi

Birbirinden heyecanlı spor karşılaşmalarını HD kalitesinde izlemek isteyen herkes Digiturk’de bu paket ile indirimin keyfini doyasıya sürüyor.

Sporun Yıldızı Paketi Detayları

Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Lique 1, Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 hepsi bu pakette! İDO biletinin üzerindeki kod ile %33 indirim fırsatına sahip olabileceksiniz. Sporun Yıldızı paketine sahipseniz, Yan Oda paketi %50 indirim avantajıyla! %50 indirimli Yan Oda paketi Digiturk abonesi olan kullanıcılara özel tüm paketlerde %50 indirim avantajı sağlamaktadır.

BeIN Connect ile web’ten, cepten ya da tabletten Spor Toto Süper Lig dahil paketinizdeki tüm maçları canlı olarak seyredebileceksiniz. Üstelik Spor Toto Süper Lig maçları tek bir cihazdan canlı olarak da izlenebilecek.

Bu pakete özel aktivasyon ve iç kurulum ücretsiz olacaktır. 80'lik-90'lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digiturk'e veya tek seferde 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir.

İDO BİLETİ SATIN ALYorumlar


Henüz yorum yapılmadı.İdo Digiturk Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: