15.10.2015 13:37:00

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı

%1,49'dan başlayan faiz oranları ile sabit taksitli ihtiyaç kredisi HSBC’den alabilirsiniz. Üstelik özel faiz oranlarıyla HSBC İhtiyaç Kredisine başvurun, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı

HSBC'in başlatmış olduğu İhtiyaç Kredisi Fırsat kampanyası kapsamında %1,49'dan başlayan faiz oranları ile sabit taksitli ihtiyaç kredisi HSBC’den alabilirsiniz. Üstelik özel faiz oranlarıyla HSBC İhtiyaç Kredisine başvurun, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsat Detayları


Promosyona dahil olan için faiz oranı kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir “Kredi notu” bankamız başvuru değerlendirme kriterleri doğrultusunda belirlenmektedir.

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı kampsamında 2.500 TL ve üzerindeki tüm tüketici kredilerinde ferdi kaza sigortası talep edilmektedir.

Bu avntajlı kampanya kapsamında Kredinin teminatı olarak ferdi kaza sigortası veya kredili hayat sigortası yapılması gerekmektedir.
HSBC Kampanyaları


HSBC Markası veya HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı ile ilgili HSBC Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

HSBC

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer HSBC Kampanyaları


Hsbc Ek Kart Kampanyası

Hsbc Ek Kart KampanyasıHsbc'e özel bir ek kart çıkartırsan 50 TL Nakit Puan kazanacağını biliyor musun?...

Devamı...

Hsbc “3 Taksit” Kampanyası

Hsbc “3 Taksit” KampanyasıHSBC Advantage Kartı ile alışveriş yapanlar faizsiz ve ücretsiz 3 taksit fırsatı yakalıyor! Katılım için YURTICI boşluk kredi kartı son 6 hanesi ile 4477’e gönderim yeterlidir....

Devamı...

HSBC Advantage ile 75 TL NAKİTPUAN Kampanyası

HSBC Advantage ile 75 TL NAKİTPUAN KampanyasıFarklı günlerde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş için 5 TL, toplamda 75 TL NakitPuan kazanma fırsatını yakalayın....

Devamı...

Tüm HSBC KampanyalarıAçıklamalar: HSBC %25 Ek Katkılı Bireysel Emeklilik Fırsat Kamp, HSBC %25 Ek Katkılı kampanya, HSBC 2016 kampanyası, HSBC kampanyaları, HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı