15.10.2015 13:37:00

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı

%1,49'dan başlayan faiz oranları ile sabit taksitli ihtiyaç kredisi HSBC’den alabilirsiniz. Üstelik özel faiz oranlarıyla HSBC İhtiyaç Kredisine başvurun, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı

HSBC'in başlatmış olduğu İhtiyaç Kredisi Fırsat kampanyası kapsamında %1,49'dan başlayan faiz oranları ile sabit taksitli ihtiyaç kredisi HSBC’den alabilirsiniz. Üstelik özel faiz oranlarıyla HSBC İhtiyaç Kredisine başvurun, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsat Detayları


Promosyona dahil olan için faiz oranı kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir “Kredi notu” bankamız başvuru değerlendirme kriterleri doğrultusunda belirlenmektedir.

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı kampsamında 2.500 TL ve üzerindeki tüm tüketici kredilerinde ferdi kaza sigortası talep edilmektedir.

Bu avntajlı kampanya kapsamında Kredinin teminatı olarak ferdi kaza sigortası veya kredili hayat sigortası yapılması gerekmektedir.
HSBC Kampanyaları


HSBC Markası veya HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı ile ilgili HSBC Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

HSBC

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer HSBC Kampanyaları


HSBC Advantage ile 75 TL NAKİTPUAN Kampanyası

HSBC Advantage ile 75 TL NAKİTPUAN KampanyasıFarklı günlerde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş için 5 TL, toplamda 75 TL NakitPuan kazanma fırsatını yakalayın....

Devamı...

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı

HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı%1,44'den başlayan faiz oranları ile sabit taksitli ihtiyaç kredisi HSBC’de müşterilerine sunulmuştur....

Devamı...

HSBC Kredi Kartı Alana 1000 TL Bedava Kredi Fırsatı

HSBC Kredi Kartı Alana 1000 TL Bedava Kredi Fırsatı30 Eylül 2015 tarihine kadar HSBC Advantage Kredi Kartı alan müşterilerine faizsiz - masrafsız 500 TL veya 1000 TL Bedava Kredi'ni 30 Kasım 2015’e kadar kartından istediğin zaman kullanabilirsiniz....

Devamı...

Tüm HSBC KampanyalarıAçıklamalar: HSBC %25 Ek Katkılı Bireysel Emeklilik Fırsat Kamp, HSBC %25 Ek Katkılı kampanya, HSBC 2016 kampanyası, HSBC kampanyaları, HSBC İhtiyaç Kredisi Fırsatı