31.01.2018 15:56:00

Garantinin Çocuklara Özel Kampanyası

Garantiden çocuklara özel mükemmel bir kampanya daha! MADAME TUSSAUDS, SEA LIFE İstanbul, LEGOLAND® Discovery Centre’da geçerli %30 indirim fırsatını kaçırmayın.

2018 Garanti Kampanyası

2 Şubata kadar geçerli olacak bu kampanyadan faydalanmak adına Garanti ya da Garanti İnternet’e giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanya Detayları

İndirimi nasıl kazanırım diyenler; Bireysel Garanti Cep/İnternet’te giriş yaptığınız taktirde cep telefonunuza indirim kodu SMS ile iletilecektir.

Madame Tussauds, SEA LIFE İstanbul ve LEGOLAND® Discovery Centre’da gişedeki yetkililere göstererek indirim kodunuzu kullanabilirsiniz.

Kodunuzdan 28 Şubat 2018 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Kodlar tek kullanımlıktır ve başka bir kampanya ile birleşimi olmamaktadır.

18 yaşından küçük bireyler kampanyadan faydalanamamaktadır.
Garanti Bankası Kampanyaları


Garanti Bankası Markası veya Garantinin Çocuklara Özel Kampanyası ile ilgili Garanti Bankası Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Garantinin Çocuklara Özel Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Garanti Bankası Kampanyaları


Garantiden 20 TL Bonus Kampanyası

Garantiden 20 TL Bonus KampanyasıBonus üye iş yerlerinde tek seferde yapacağın 100 TL üzeri giyim ve kozmetik alışverişlerine özel 10 TL bonus, toplamda 20 TL bonus kazanabileceğini biliyor musun? ...

Devamı...

Garanti’den Arzum Kampanyası

Garanti’den Arzum KampanyasıEğer 28 Şubat tarihine kadar Garanti Cep üzerinden fatura ödeme yada kredi kartı işlemlerinden birini gerçekleştirirseniz Arzum’dan %35 indirim kodu kazanırsınız. ...

Devamı...

Garantiye Özel Godiva’da %20 İndirim Fırsatı

Garantiye Özel Godiva’da %20 İndirim FırsatıBu kampanyadan Garanti Cep ya da Garanti İnternet’ten giriş yaparak faydalanabilirsiniz. ...

Devamı...

Tüm Garanti Bankası KampanyalarıAçıklamalar: garanti kampanyası, 2018 garanti kampanyaları, 2018 garanti kampanyası, garanti kampanyaları, garanti çocuklara özel kampanya