16.02.2016 16:24:00

Garanti Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor

Garanti'in başlatmış olduğu Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor kampanyası kapsamında 5 Şubat – 7 Mart 2016 tarihleri arasında devrede olacaktır.

Garanti Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor

Garanti'in başlatmış olduğu Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor kampanyası kapsamında 5 Şubat – 7 Mart 2016 tarihleri arasında devrede olacaktır. Sosyal medya hesaplarını Link’lemiş olan ve promosyon tarihleri arasında promosyon katılan kullanıcılar, Mizu.com’dan tek seferde yapacakları ilk 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişler %15 bonus kazanacaktır.

Garanti Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor Kampanya Detayları


Promosyon 5 Şubat – 7 Mart 2016 tarihleri arasında Mizu.com’dan yapılacak ilk 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişler geçerlidir.

Garanti Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor kampanyası bir aboneleri en fazla bir kez yararlanabilir ve toplamda en fazla 60 TL’lik bonus kazanabilir.

Kazanılan bonuslar 15 Mart at 2016 tarihinden itibaren kullanılabilecektir.

Kazanılan bonuslar 14 Nisan 2016 tarihine kadar kullanılabilecek olup, bu tarih itibarıyla kullanılmamış olan bonuslar geri alınacaktır.

Garanti Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor Garanti Bonus Card, Bonus Ticari Kartlar ve Money Visa kartlar dahildir.

Promosyon katılım 15.000 TL bonus bütçesi ile sınırlı olacaktır.
Garanti Bankası Kampanyaları


Garanti Bankası Markası veya Garanti Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor ile ilgili Garanti Bankası Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Garanti Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Garanti Bankası Kampanyaları


Garanti “elleshoes.com” Kampanyası

Garanti “elleshoes.com” KampanyasıGaranti Cep/ İnternet işlemlerinize özel elleshoes.com’da geçerli indirim fırsatını duymayan kalmasın!...

Devamı...

+bonus İğdaş Kampanyası

+bonus İğdaş KampanyasıDoğalgaz faturası ödemelerini +bonus sayesinde 3 taksit ile yapabileceğini biliyor musun? Üstelik hiçbir ek ücreti yok!...

Devamı...

Garanti Bankası Bahar Kampanyası

Garanti Bankası Bahar Kampanyası100 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus fırsatını kaçırmayın!...

Devamı...

Tüm Garanti Bankası KampanyalarıAçıklamalar: Garanti 2016 kampanyası, Garanti bankası Fırsatı, Garanti Bonus kampanyası, Garanti Yılbaşı Bonus Fırsatı, Garanti Linkliler Mizu.com %15 Bonus Kazanıyor