07.11.2017 10:16:00

Garanti “elleshoes.com” Kampanyası

Garanti Cep/ İnternet işlemlerinize özel elleshoes.com’da geçerli indirim fırsatını duymayan kalmasın!

Garanti Kampanyası

Şimdi sende Garanti Cep ya da Garanti İnternet’ten Kredi Kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemi gerçekleştir sende elleshoes.com sepetinde geçerli %15 indirim fırsatından yararlan.

Kampanya Detayları

Kampanya kodları, elleshoes.com web sitesinden hesaba yüklenecektir. Web sitesinden “Alışveriş Sepeti” sayfasında, “Kupon Kodu” alanına yazılarak kullanabilirsiniz.

Kampanya döneminde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.

İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
Garanti Bankası Kampanyaları


Garanti Bankası Markası veya Garanti “elleshoes.com” Kampanyası ile ilgili Garanti Bankası Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Garanti “elleshoes.com” Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Garanti Bankası Kampanyaları


Garanti 3 Taksit Fırsatı

Garanti 3 Taksit FırsatıGarantiden kaçırılmaz bir kampanya! Motorlu taşıtlarınızın vergi bedellerine ücretsiz 3 taksit. ...

Devamı...

2018 Garanti Kampanyası

2018 Garanti  Kampanyası Garanti Bankası Pos’undan tek seferde 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelere 15 TL Bonus kazanma fırsatı! ...

Devamı...

+bonus İğdaş Kampanyası

+bonus İğdaş KampanyasıDoğalgaz faturası ödemelerini +bonus sayesinde 3 taksit ile yapabileceğini biliyor musun? Üstelik hiçbir ek ücreti yok!...

Devamı...

Tüm Garanti Bankası KampanyalarıAçıklamalar: garanti kampanyası, garanti kampanyası detayları, garanti elleshoes kampanyası, garanti kampanyaları, garanti