Kampanya Rehberi Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Telekominikasyon >Türk Telekom
  Aktif Konular Aktif Konular
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Türk Telekom Kampanyaları

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Kampanya Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 49
  Alıntı Kampanya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Türk Telekom Kampanyaları
    Gönderim Zamanı: 29.Kasım.2012 Saat 15:04

Türk Telekom ile ilgili güncel kampanyaları, promosyonları, çekilişleri ve tarifeleri aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz.

http://www.kampanyalarx.com/turk_telekom_kampanyalari-mid-317.html
Yukarı Dön
cengo1965 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı cengo1965 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Aralık.2012 Saat 00:02

Burası nasıl bir ülkedir ki, Acer Iconia W700 tablet pc
Kampanyanın sayfası ve linki BURADA

20 Kasımdan beri ESKİŞEHİR telekom a giderek soruyorum, kimsenin haberi yok. 444 1 444 ü arıyorum, bilen yok. Reklamı var kendi yok. En son 1 hafta önce Türktelekom 444 1 444 ü aradım iyi bir fırçaladım sonunda bir bayan olduğunu araştırıp cevap vereceklerini söyledi. Akşam Eskişehir telekomdan aradılar, haberi olmayan telekom yetkilisi 12.12.2012 tarihinde kampanyanın başlayacağını, Eskişehire gelince haber vereceklerini söyledi. Bekliyorum ama geleceğini sanmıyorum. Neden mi?
1- Ben 20 kasımdan beri peşinde iken ve ana merkezde bile kimsenin bilgisi yokken ( yada bana öyle dendi) bir forumda taylantaylan 24 kasımda almış ( Cihazı ikinci şahıslara satmış bile.)
2- Anadolunun hali böyle önce büyük şehirleri doyuracaklar, kalırsa bize.
3- Bu işte bir bit yeniği var. Sanırım adamı olana veriyorlar. Bizim yok ne yazık ki.

ama azmettim peşini bırakmayacağım.
Araştırıp konu hakkında arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim[URL=http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Windows-8-Acer-Tablet-Ilk-Kez-Turk-Telekom-Ile-Turkiye-de
Yukarı Dön

Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.