09.01.2017 11:06:00

Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası

Digiturk ve Lig TV

Finansbank ile "Premium Üyelik" kampanyasıyle 3 ay ücretsiz üyelik fırsatından faydalanarak TV keyfini çıkarın.

Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası

Finansbank Bireysel Cep Şubesine giriş yaparak, SMS ile gönderilecek promosyon kodu yapacağınız yeni "Premium Üyelik" kampanyasıyla 3 ay ücretsiz üyelik fırsatından faydalanarak TV keyfini web'de, cepte ve tablette sürün!

Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası Detayları

Finansbank Bireysel Cep Şubesi'ne girişinizin ardından bankanın sisteminde kayıtlı olan telefon numaranıza gelecek SMS ile bildirilecek kampanya kodu ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Premium Üyelik başlatılırken kredi kartı bilgileri alınır ve kampanya süresince herhangi bir ücret tahsil edilmez. Kampanyanın bitiminde, belirtilen kredi kartından, aboneliğin 8 TL aylık ücreti her ay tahsil edilecektir.

Abonelik için herhangi bir taahhüt istenmez.

Kampanyadan faydalanmak için Digiturk Play’e abone olunması gereklidir. Digiturk Abonesi olmayanlar da Digiturk Play'den yararlanabilir.

Kampanyadan kapsamında sadece yeni Premium Üyelik başlatan üyeler faydalanabilecektir.

Kampanyadan faydalanabilmek için alınan kodun aynı anda veya aynı günde kullanılması zorunlu değildir.

Kampanyaya ilişkin hediye edilen Premium Üyelik sadece yurt içinde kullanılır.

Kullanım süresi biten kupon kodları yenisiyle değiştirilmez.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Digiturk Kampanyaları


Digiturk Markası veya Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası ile ilgili Digiturk Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Digiturk

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Digiturk Kampanyaları


2018 Digiturk Kampanyası

2018 Digiturk Kampanyası Digiturk’e gelmenin, Digiturk’lü olmanın tam zamanı! Bu kampanya da Ailenin Yıldız’ı ya da Filmin Yıldız’ı paketini ilk 3 ay bedava denilmeyebileceksiniz. ...

Devamı...

Digiturk Aile Paketi Kampanyası

Digiturk Aile Paketi KampanyasıBu paket evinize çok iyi gelecek! Digiturk Aile paketi 12 ay sözünüze karşılık ilk 3 ay %50 indirimli olacaktır. ...

Devamı...

Digiturk Kredi Kartı ile Süper Lig Abonelik Fırsatı

Digiturk Kredi Kartı ile Süper Lig Abonelik FırsatıDigiturk Süper Lig'e kredi kartınız ile üye olun, Süper Lig, Giriş + Şampiyonlar Paketi 12 Ay Taksitle, Ayda 59,99 TL....

Devamı...

Tüm Digiturk KampanyalarıAçıklamalar: digiturk kampanyaları, Finansbank ile Digiturk Play kampanyası, Premium Üyelik 3 ay ücretsiz Kampanyası , Digiturk Play ücretsiz kampanyası, digiturk 2017 kampanyaları