13.03.2018 13:50:00

Extranet’den “İnternet ile Tanıştıran” Kampanya

4 Mbps’ye kadar hız, Limitsiz kota, 20 GB adil kullanım kotası ayda yalnızca 9,90 TL! Üstelik dilersen, +1000 DK her yöne paketini, 15TL karşılığında kampanya kullanımına dâhil edebilirsin.

Extranet Kampanyası

Extranet’in “İnternet ile Tanıştıran Kampanyası” ile ayda yalnızca 9,90 TL karşılığında ışık hızında internetin keyfini doyasıya sürebilirsin. Bu kampanyanın bir diğer özelliği ise 02:00 – 08:00 saatleri arasında kullanacağınız internet Adil kullanım kotasına dâhil edilmemektedir.

Kampanya Detayları

Nisan ayına kadar geçerli olacak bu kampanya yalnızca bireysel yeni müşterilere özeldir. Kampanya fiyatlarına % 18 KDV ve %7.5 ÖİV dâhildir.

Kampanyadan faydalanmak istiyorsanız adresinize daha öncesinde internet tanımlanmamış veya internet hattının iptali üzerine en az 3 ay geçmiş olması gerekmektedir.

https://www.extranet.com.tr/internetle-tanistiran-kampanya/ linki üzerinden, bir telefon numarası var ise telefon numarası ile ya da adres bilgisi üzerinden kampanya şartlarına uygunluğunuzun kontrolünü sağlamalısınız. Çünkü bu kampanya kişi bazlı değil adres bazlı sunulmaktadır.

Aktivasyon ve bağlantı ücretleri fiyatlar dâhilindedir. Ekstra bir ücret alımı olmamaktadır. Yalnızca damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere tahsis edilmektedir.

İnternet hızının düşme durumu ise şöyle yansıtılmaktadır; 4 Mbps’ye kadar limitsiz, 20 GB AKK paketi kotası 200 GB’ye ulaştığı takdirde 1 Mbps hız düşmesi yaşanacaktır.

Modem almak isteyen müşteriler için 24 ay taksit imkânı sunulmaktadır. Kurulum ise kullanıcı sorumluluğundadır.

Abonenin taahhüt süresi dolmadan üyeliğini sonlandırması durumunda; vergiler içerisinde olacak şekilde96 TL tutarında olan aktivasyon ücreti, aboneliği süresinde ücretsiz ya da indirimli kullandığı servislerin toplam bedeli, zira modem almış ise modem taksitlerinin kalan toplam tutarı faturaya yansıtılır.

Kampanya süresince hat dondurma işlemi yapılmamaktadır. Faturalarınızı ödememe durumunuzda durdurulmuş olan bir hizmetiniz var ise tekrar başlatılması durumunda 25 TL hizmet açma bedeli alınmaktadır.