03.08.2017 15:03:00

Ewe Enerji’den İlk İki Ay Ücretsiz Doping İnternet Kampanyası!

İlk 2 ay Doping İnterneti bedava kullanmak isteyenler burada mı? Hemen elektriğinizi Ewe Enerjiye taşıyın, kampanyadan sizde faydalanın.

Ewe Enerji Kampanyası

Şimdi elektriğini Ewe Enerji'ye taşıyanlara ilk iki ay ücretsiz Doping internet hediyesi var. Üstelik ayda yalnızca 54,90 TL’ye.

Ewe Enerji Kampanyası Detayları

Eğer yıllık elektrik tüketim miktarınızda 2400 kWh üzerinde ise elektrik aboneliğinizi EWE Enerji’ye taşıyın, ilk iki ay ücretsiz Doping İnternet kullanın.

Kampanya süresinde elektrik aboneliğini 24 aylık taahhütle ve ulusal TEDAŞ tarifesi üzerinden, EWE Enerji’ye taşıyan aboneye, ilk 2 ay hediye Doping İnternet ayda sadece 54,90 TL olarak ücretlendirilir.

Bu kampanyada fiyatlara ÖİV ve KDV dahil tutulur. Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt istenmektedir. Kampanya kapsamında internet hizmeti için 192 TL olan akrtivasyon bedeli alınmaz.
EWE Enerji Kampanyaları


EWE Enerji Markası veya Ewe Enerji’den İlk İki Ay Ücretsiz Doping İnternet Kampanyası! ile ilgili EWE Enerji Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

EWE Enerji

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Ewe Enerji’den İlk İki Ay Ücretsiz Doping İnternet Kampanyası! ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer EWE Enerji Kampanyaları


Ewe Enerji %5 İndirim Kampanyası

Ewe Enerji %5 İndirim KampanyasıŞimdi elektriğinizi Ewe Enerji’ye taşıyın, %5 indirimli kullanın! ...

Devamı...

Ewe Enerji 1 Yıl Filbox Hediyesi Kampanyası

Ewe Enerji 1 Yıl Filbox Hediyesi KampanyasıŞimdi elektriğinizi Ewe Enerji’ye taşıyın, 1 yıl filbox hediyesine sahip olun! Doping İnternet ayda yalnızca 69,90 TL!...

Devamı...

Tüm EWE Enerji KampanyalarıAçıklamalar: ewe enerji, ewe enerjiden ilk iki ay doping internet, ewe enerji kampanyası, ewe enerji kampanyaları, ewe enerji kampanya detayları