08.03.2017 18:50:00

Enuygun.com'dan 30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı

Maximum Kartınız ile enuygun.com’dan tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk uçuşunuzda 30 TL MaxiPuan kazanma fırsatınız yakalıyorsunuz.

30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı

Kampanya kapsamında enuygun.com’dan tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri uçak biletleri alımlarınızda geçerli olacaktır.

30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı  Detayları

Kampanyaya kapsamında yalnızca uçak bileti alımları dahil olup, aynı alışveriş işlemi içinde dahi olsa seyahat sigortası veya diğer sigortaların ücreti kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya katılım sağlmak için cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirerek ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım talebinizi oluşturabilirsiniz. Sadece mobil üzerinden kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Kampanya müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız en yüksek tutarlı işleminiz üzerinden en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Kazanılan Maxipuan’lar kampanyanın sona ermesini takiben 10 iş günü içerisinde kampanyada kullandığınız kartınıza aktarımı sağlanacaktır.

Kampanyaya Maximum özellikli kredi kartları, MercedesCard ve Maximiles dahildir.

Maximiles'ınıza kartınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kartınızdan harcama sağlayabilirsiniz.
Maximum Kampanyaları


Maximum Markası veya Enuygun.com'dan 30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı ile ilgili Maximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Maximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Enuygun.com'dan 30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Maximum Kampanyaları


Maximum’dan Pidem’e Özel Kampanya

Maximum’dan Pidem’e Özel KampanyaMaximum Kart ile Pidem’den tek seferde gerçekleştirilecek 25 TL üzeri alışverişe, Maximum Mobile özel, 5 TL MaxiPuan! ...

Devamı...

Maximum’dan Yeni Yıl Fırsatı

 Maximum’dan Yeni Yıl FırsatıYeni yılda 100 TL MaxiPuan kazanmak isteyenler burada mı? Bu fırsat kaçmaz!...

Devamı...

Maximum Kampanyası

Maximum Kampanyası Şimdi Metro Market’ten 300 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşteriler tam 30 TL MaxiPuan kazanıyor! ...

Devamı...

Tüm Maximum KampanyalarıAçıklamalar: maximum kampanyaları, enuygun.com kampanyaları, 30 tl maxipuan kazanma fırsatı , maximum maxipuan kampanyaları, maximum 2017 kampanyaları