08.03.2017 18:50:00

Enuygun.com'dan 30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı

Maximum Kartınız ile enuygun.com’dan tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk uçuşunuzda 30 TL MaxiPuan kazanma fırsatınız yakalıyorsunuz.

30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı

Kampanya kapsamında enuygun.com’dan tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri uçak biletleri alımlarınızda geçerli olacaktır.

30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı  Detayları

Kampanyaya kapsamında yalnızca uçak bileti alımları dahil olup, aynı alışveriş işlemi içinde dahi olsa seyahat sigortası veya diğer sigortaların ücreti kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya katılım sağlmak için cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirerek ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım talebinizi oluşturabilirsiniz. Sadece mobil üzerinden kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Kampanya müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız en yüksek tutarlı işleminiz üzerinden en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Kazanılan Maxipuan’lar kampanyanın sona ermesini takiben 10 iş günü içerisinde kampanyada kullandığınız kartınıza aktarımı sağlanacaktır.

Kampanyaya Maximum özellikli kredi kartları, MercedesCard ve Maximiles dahildir.

Maximiles'ınıza kartınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kartınızdan harcama sağlayabilirsiniz.


Maximum Kampanyaları


Maximum Markası veya Enuygun.com'dan 30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı ile ilgili Maximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Maximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Enuygun.com'dan 30 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Maximum Kampanyaları


Maximum Kart Visa Platinum LGM Lounge Fırsatı

Maximum Kart Visa Platinum LGM Lounge FırsatıVisa Maximum Platinum kartınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı LGM Lounge'lara %50 indirimli giriş yapabilirsiniz....

Devamı...

Maximum Banvit taraftar Atkısı Fırsatı

Maximum Banvit taraftar Atkısı Fırsatı15 Temmuz – 15 Eylül 2016 tarihleri arasında Banvit Maximum Kart’a ilk kez başvurup kartını 15 Ekim 2016 tarihine kadar teslim alarak hem kulübüne destek oluyor....

Devamı...

Maximum Yaza Hazırlık Heyecanı Fırsatı

Maximum Yaza Hazırlık Heyecanı Fırsatı8-28 Haziran 2015 tarihleri arasında akaryakıt ve market hariç her hafta toplamda 300 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız hafta başına 25 TL, toplamda 75 TL'ye varan MaxiPuan kazanma fırsatı sunuyor. ...

Devamı...

Tüm Maximum KampanyalarıKelimeler:maximum kampanyaları, enuygun.com kampanyaları, 30 tl maxipuan kazanma fırsatı , maximum maxipuan kampanyaları, maximum 2017 kampanyaları