19.10.2015 14:23:00

Enerjisa Turkcell İşletmelere Avantajlı Elektrik Fırsatı

Enerjisa Turkcell İşletmelere Avantajlı Elektrik Fırsatı iş birliği ile hem işletmeniz hem haneleriniz için 1 yıl boyunca indirimli ve zamlanmayan sabit tarifeli elektriğinizi kullanabilirsiniz.

Enerjisa Turkcell İşletmelere Avantajlı Elektrik Fırsatı

Enerjisa'ın Turkcell ile ortaklaşa başlatmış oldukları İşletmelere Avantajlı Elektrik Fırsat kampanyası kapsamında iş birliği ile hem işletmeniz hem haneleriniz için 1 yıl boyunca indirimli ve zamlanmayan sabit tarifeli elektriğinizi kullanabilirsiniz. Bu avantajlı kampanyaya katılmak için 31 Aralık 2015 tarihine kadar başvurabilirsiniz.

Enerjisa Turkcell İşletmelere Avantajlı Elektrik Fırsat detayları


Promosyon aylık 130 TL ve üzeri elektrik faturası ödediği için “serbest tüketici”olma hakkını elde etmiş olan aboneleri için geçerlidir.

Yıllık tüketimi 400.000 kWh üzerindeki ticarethane ve sanayi tarifesi aboneleri için tüketim analizi yapılacak olup, bu analiz sonucuna göre teklif belirlenecek ve müşteri ile temasa geçilecektir.

Promosyon yararlanmak için ISTEKAZAN yazıp 2222’ye mesaj atarak alacağınız şifre ile 444 4 371 numaralı Enerjisa çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Enerjisa Turkcell İşletmelere Avantajlı Elektrik Fırsatı geçişi kabul ettiğiniz takdirde işlemleriniz Enerjisa tarafından tamamlanacaktır.

Promosyon katıldığınız tarihten itibaren, 1 yıl boyunca elektrik birim fiyatda değişiklik olmayacak, zamlardan etkilenmeyecektir.

2222’ye mesaj gönderimi 1 SMS olarak ücretlendirilmektedir. Promosyon 31 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerlidir.
Turkcell Kampanyaları

Turkcell Superonline Kampanyaları


Turkcell Markası veya Enerjisa Turkcell İşletmelere Avantajlı Elektrik Fırsatı ile ilgili Turkcell Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Enerjisa Turkcell İşletmelere Avantajlı Elektrik Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Turkcell Kampanyaları


Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell 4.5G Salla Kazan KampanyasıTurkcell’den süper bir kampanya! Eğer sizinde sim kartınız 4.5G uyumlu Turkcell ses abonesi iseniz, hesabım uygulaması üzerinden her hafta hediye kazanabilirsiniz....

Devamı...

14 Şubat Sevgililer Gününe Özel Kampanya

14 Şubat Sevgililer Gününe Özel KampanyaSevgililer gününe özel paketler, avantajlardan ve paketlerde kalma sözüne 600 TL'ye varan indirimli akıllı telefon!...

Devamı...

Turkcell Platinum Fırsatı

Turkcell Platinum FırsatıPlatinum ayrıcalığı ile 10 GB turbo hızında aşımsız internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS/MMS içeren Platinum 10 GB Paketi ayda 79 TL'ye sahip olabilirsiniz. ...

Devamı...

Tüm Turkcell KampanyalarıAçıklamalar: Turkcell 2016 kampanyası, Turkcell 3g kampanyası, Turkcell 4g kampanyası, Turkcell 3g bağlanma, Enerjisa Turkcell İşletmelere Avantajlı Elektrik F