24.06.2016 12:59:00

Doping İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsatı

Sabit fiyat garantisiyle ayda sadece 49,99 TL. Hemde dileyene orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu hediye.

Doping İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsatı

Doping'in başlatmış olduğu İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsat kampanyası kapsamında sabit fiyat garantisiyle ayda sadece 49,99 TL. Hemde dileyene orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu hediye.

Doping İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsat Detayları


İnternet kullanıcısı olmak için ev telefonu bağlatmanıza ve sabit telefon ücreti ödemenize artık gerek yok! Limitsiz fiber internet ayda sadece 49,99TL.Üstelik başka işletmeciden Millenicom’a geçişlerde 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli bizden!

Doping İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsatı 13 Haziran 2016 - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Promosyon fiyatlar 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.

Promosyon 24 ay üyelik sözü veren ve evinde sabit telefon kullanmak istemeyen internet aboneleri için geçerli olup mevcut Millenicom aboneleri bu promosyondan faydalanamaz.

Promosyon dahilinde sadece telefonsuz internet sunulmaktadır.

Doping İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsatı dahilinde internet hizmeti için 96 TL olan aktivasyon hizmet ücreti hediyedir.

Promosyon dahilinde tercih edilmesi durumunda 150 TL değerindeki orjinal Fifa 2016 bilgisayar oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İnternet 24 Mbps'e kadar Sınırsız (25 GB AKN)
Kampanyasız Ücret 83 TL
Kampanyalı Ücret 49,99 TL

Doping İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsatı Kampanyas Detayları için Tıklayınız.
Doping Kampanyaları


Doping Markası veya Doping İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsatı ile ilgili Doping Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Doping

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Doping İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Doping Kampanyaları


Doping ile Maximum Hızda İnternet Kampanyası

Doping ile Maximum Hızda İnternet KampanyasıMaximum hızda AKN’siz internet şimdi Doping’de. Üstelik kurulum ücretsiz!...

Devamı...

Doping Yaza Özel Kampanya

Doping Yaza Özel KampanyaYaza özel tatilinizin keyfini çıkarın diye 3 aylık fiber hızında internet paketi şimdi avantajlı fiyatlarla Doping'te!...

Devamı...

Doping'ten Hızlı Bahar Kampanyası

Doping'ten Hızlı Bahar KampanyasıÜcretsiz kurulum ve sabit fiyat garantisiyle 3 kat hızlı Doping İnternet ayda sadece 55,90 TL!...

Devamı...

Tüm Doping KampanyalarıAçıklamalar: Doping 2017 kampanyası, Doping fırsatları, Doping internet fırsatları, Doping Hediye Fırsatı, Doping İndirimli Telefonsuz İnternet Fırsatı