17.10.2016 17:27:00

Doping'te Telefonsuz Fiber İnternet sadece 49.90 TL !

Yeni internet sahibi olmak için telefona artık gerek yok Dopingle Telefonsuz Fiber hızında internetten yararlanabilirsiniz.

Telefonsuz Fiber İnternet Kampanyası

Şimdi Doping İnternet'e üye ol, hem telefona sabit ücret ödeme, hem de 24 ay sabit fiyat garantisi ile telefonsuz internetin keyfini çıkar. İnternetin İlk 3 ay sadece 49,90 TL. Farklı bir firmadan internet hizmeti alıyorsanız Doping'e geçişlerde 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli bizden hediye!

Telefonsuz Fiber İnternet Kampanyası Detayları

Kampanya 24 taahhütlüdür.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanya kapsamında bağlantı ücreti, aktivasyon ücreti ve farklı bir firmadan internet hizmeti alıyorsanız Doping'e geçişlerde 120 TL ye kadar taahhüt bozma bedeli bizden hediye.

Modem talep edilmesi durumunda ADSL Modem 24Ay 3 TL veya VDSL modem 24Ay 5 TL olmak üzere faturaya yansıtılacaktır. Adil Kulanım Politikası Uygulaması gereğince, ay içinde tarifelerde belirtilen Adil Kullanım Noktası'nın (AKN) aşılması durumunda, kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
Doping Kampanyaları


Doping Markası veya Doping'te Telefonsuz Fiber İnternet sadece 49.90 TL ! ile ilgili Doping Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Doping

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Doping'te Telefonsuz Fiber İnternet sadece 49.90 TL ! ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Doping Kampanyaları


Doping ile Maximum Hızda İnternet Kampanyası

Doping ile Maximum Hızda İnternet KampanyasıMaximum hızda AKN’siz internet şimdi Doping’de. Üstelik kurulum ücretsiz!...

Devamı...

Doping Yaza Özel Kampanya

Doping Yaza Özel KampanyaYaza özel tatilinizin keyfini çıkarın diye 3 aylık fiber hızında internet paketi şimdi avantajlı fiyatlarla Doping'te!...

Devamı...

Doping'ten Hızlı Bahar Kampanyası

Doping'ten Hızlı Bahar KampanyasıÜcretsiz kurulum ve sabit fiyat garantisiyle 3 kat hızlı Doping İnternet ayda sadece 55,90 TL!...

Devamı...

Tüm Doping KampanyalarıAçıklamalar: doping kampanyaları, doping fiber internet kampanyası, doping telefonsuz internet kampanyası, doping telefonsuz fiber internet kampanyası, doping 2016 kampanyaları