14.07.2016 14:32:00

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı

Digiturk ve Lig TV

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı 12 ay kullanım sözüyle Avantaj paketi: 12 TL, taahhütsüz: 17 TL, Yetişkin Avantaj Paketi: 17 TL, taahhütsüz:22 TL'den satışa sunulmuştur.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı

Digiturk'un başlatmış olduğu Avantajlı paket Fırsat kampanyası kapsamında 12 ay kullanım sözüyle Avantaj paketi: 12 TL, taahhütsüz: 17 TL, Yetişkin Avantaj Paketi: 17 TL, taahhütsüz:22 TL'den satışa sunulmuştur.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsat Detayları

Bu avantaj paketi üyeliği fırsatı dahilinde 201, 202, 203 No.'lu Salon kanallarındaki tüm filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz.Söz konusu toplam izleme hakkınızı dilediğiniz salon kanalı ve film ile kullanabilirsiniz.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı aylık fiyatı 17 TL , Yetişkin Avantaj Paketinin aylık fiyatı 22 TL’dir.

Bu kampanya 1 yıl kullanım sözü verilmesi halinde Avantaj Paketi 12 TL /ay ; Yetişkin Avantaj Paketi ise 17 TL/ ay'dır.

Üyeliği 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/promosyon şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı için "AVANTAJ"; Avantaj Yetişkin Paketi içinse "AVANTAJ YETISKIN" yazıp 3555'e kısa mesaj gönderen üyeler taahhütsüz fiyat üzerinden pakete üye olur.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.


Digiturk Kampanyaları


Digiturk Markası veya Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı ile ilgili Digiturk Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Digiturk

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Digiturk Kampanyaları


Digiturk'ten Lige Erken Gel Kampanyası

Digiturk'ten Lige Erken Gel KampanyasıSporun Yıldızı Paketini 3 Ağustos tarihine kadar ‘uygun fiyat avantajıyla’ özgürce deneyin!...

Devamı...

Digiturk Filmin Yıldızı Kampanyası

Digiturk Filmin Yıldızı KampanyasıAyda yalnızca 39 TL karşılığında Digiturk Filmin Yıldızı kampanyasına dahil olabilirsiniz. Üstelik bu kampanyaya özel Sporun Yıldızı Paketi 1 ay hediye! ...

Devamı...

2018 Digiturk Kampanyası

2018 Digiturk Kampanyası Digiturk’e gelmenin, Digiturk’lü olmanın tam zamanı! Bu kampanya da Ailenin Yıldız’ı ya da Filmin Yıldız’ı paketini ilk 3 ay bedava denilmeyebileceksiniz. ...

Devamı...

Tüm Digiturk KampanyalarıAçıklamalar: Digiturk 2015 fırsat, Digiturk kampanyaları, digiturk 2017 izle, Digiturk İnternet Fırsatı, Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı