14.07.2016 14:32:00

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı

Digiturk ve Lig TV

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı 12 ay kullanım sözüyle Avantaj paketi: 12 TL, taahhütsüz: 17 TL, Yetişkin Avantaj Paketi: 17 TL, taahhütsüz:22 TL'den satışa sunulmuştur.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı

Digiturk'un başlatmış olduğu Avantajlı paket Fırsat kampanyası kapsamında 12 ay kullanım sözüyle Avantaj paketi: 12 TL, taahhütsüz: 17 TL, Yetişkin Avantaj Paketi: 17 TL, taahhütsüz:22 TL'den satışa sunulmuştur.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsat Detayları

Bu avantaj paketi üyeliği fırsatı dahilinde 201, 202, 203 No.'lu Salon kanallarındaki tüm filmleri ücretsiz izleyebilirsiniz.Söz konusu toplam izleme hakkınızı dilediğiniz salon kanalı ve film ile kullanabilirsiniz.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı aylık fiyatı 17 TL , Yetişkin Avantaj Paketinin aylık fiyatı 22 TL’dir.

Bu kampanya 1 yıl kullanım sözü verilmesi halinde Avantaj Paketi 12 TL /ay ; Yetişkin Avantaj Paketi ise 17 TL/ ay'dır.

Üyeliği 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/promosyon şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı için "AVANTAJ"; Avantaj Yetişkin Paketi içinse "AVANTAJ YETISKIN" yazıp 3555'e kısa mesaj gönderen üyeler taahhütsüz fiyat üzerinden pakete üye olur.

Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.
Digiturk Kampanyaları


Digiturk Markası veya Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı ile ilgili Digiturk Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Digiturk

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Digiturk Kampanyaları


Digiturk Kredi Kartı ile Süper Lig Abonelik Fırsatı

Digiturk Kredi Kartı ile Süper Lig Abonelik FırsatıDigiturk Süper Lig'e kredi kartınız ile üye olun, Süper Lig, Giriş + Şampiyonlar Paketi 12 Ay Taksitle, Ayda 59,99 TL....

Devamı...

Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası

Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası Finansbank ile "Premium Üyelik" kampanyasıyle 3 ay ücretsiz üyelik fırsatından faydalanarak TV keyfini çıkarın....

Devamı...

Vodafone Digiturk Play Taraftar Kampanyası

Vodafone Digiturk Play Taraftar KampanyasıVodafone Redli aboneler tuttuğunuz takımın Süper Lig maçlarını ek ücret ödemeden izleme şansını yakalıyor....

Devamı...

Tüm Digiturk KampanyalarıKelimeler:Digiturk 2015 fırsat, Digiturk kampanyaları, digiturk 2017 izle, Digiturk İnternet Fırsatı, Digiturk Avantajlı Paket Fırsatı