08.06.2017 12:23:00

Digiturk Aile Paketi Kampanyası

Digiturk ve Lig TV

Bu paket evinize çok iyi gelecek! Digiturk Aile paketi 12 ay sözünüze karşılık ilk 3 ay %50 indirimli olacaktır.

Digiturk’den Aile Paketi Kampanyası

Digiturk Aile Paketi kampanyasını kaçırmayın. Bu paket ilk 3 ay indirimli 12,5 TL, 4. - 12 ay 25 TL olacaktır. Bu paket evinize yıldız gibi doğacak!

Digiturk Aile Paketi Kampanyasının Detayları

Peki, Digiturk Aile Paketi kampanyasına neler dahil?

Ödüllü beIN Kanalları: Dünya mutfağındaki en lezzetli yiyecekleri sofralarınıza taşıyan beIN Gurme, Türkiye’de ki ilk yerli belgesel kanalı olmayı başarmış beIN IZ, yemeyi ve eğlenceyi harmanlamış olan beIN Home&Entertainment.

Belgesel ve Çocuk Kanalları: Kalitesi ile dünyaya ününü duyurmayı başarmış belgesel kanalları, eğlendirirken öğreten çocuk kanalları.

Doya Doya Spor: İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sports, TFF 1. Lig karşılaşmaları ve daha sayılamayacak kadar çok spor içeriklerinin yer aldığı yerli ve yabancı spor kanalları.

Eğlencenin adresi: Bol yıldıza doymamış yapımlarla dolu beIN Movies Stars ve unutulmayacak olan sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmeyecek tek adresi beIN Series Comedy.

Digiturk kurulumunda kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsiz olur. 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dâhildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır. Uydu alıcısı, üyelik süresi boyunca sizin kullanımınıza verilecektir.

Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda başka bir uydu alıcısı ile değişimi sağlanır.
Digiturk Kampanyaları


Digiturk Markası veya Digiturk Aile Paketi Kampanyası ile ilgili Digiturk Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Digiturk

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Digiturk Aile Paketi Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Digiturk Kampanyaları


2018 Digiturk Kampanyası

2018 Digiturk Kampanyası Digiturk’e gelmenin, Digiturk’lü olmanın tam zamanı! Bu kampanya da Ailenin Yıldız’ı ya da Filmin Yıldız’ı paketini ilk 3 ay bedava denilmeyebileceksiniz. ...

Devamı...

Digiturk Kredi Kartı ile Süper Lig Abonelik Fırsatı

Digiturk Kredi Kartı ile Süper Lig Abonelik FırsatıDigiturk Süper Lig'e kredi kartınız ile üye olun, Süper Lig, Giriş + Şampiyonlar Paketi 12 Ay Taksitle, Ayda 59,99 TL....

Devamı...

Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası

Finansbank ile Digiturk Play Premium Üyelik Kampanyası Finansbank ile "Premium Üyelik" kampanyasıyle 3 ay ücretsiz üyelik fırsatından faydalanarak TV keyfini çıkarın....

Devamı...

Tüm Digiturk KampanyalarıAçıklamalar: digiturk kampanyaları, digiturk aile paketi , digiturk aile paketi kampanyası, digiturk paketleri, digiturk aile paketleri