08.06.2017 12:23:00

Digiturk Aile Paketi Kampanyası

Digiturk ve Lig TV

Bu paket evinize çok iyi gelecek! Digiturk Aile paketi 12 ay sözünüze karşılık ilk 3 ay %50 indirimli olacaktır.

Digiturk’den Aile Paketi Kampanyası

Digiturk Aile Paketi kampanyasını kaçırmayın. Bu paket ilk 3 ay indirimli 12,5 TL, 4. - 12 ay 25 TL olacaktır. Bu paket evinize yıldız gibi doğacak!

Digiturk Aile Paketi Kampanyasının Detayları

Peki, Digiturk Aile Paketi kampanyasına neler dahil?

Ödüllü beIN Kanalları: Dünya mutfağındaki en lezzetli yiyecekleri sofralarınıza taşıyan beIN Gurme, Türkiye’de ki ilk yerli belgesel kanalı olmayı başarmış beIN IZ, yemeyi ve eğlenceyi harmanlamış olan beIN Home&Entertainment.

Belgesel ve Çocuk Kanalları: Kalitesi ile dünyaya ününü duyurmayı başarmış belgesel kanalları, eğlendirirken öğreten çocuk kanalları.

Doya Doya Spor: İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1’in yer aldığı S Sports, TFF 1. Lig karşılaşmaları ve daha sayılamayacak kadar çok spor içeriklerinin yer aldığı yerli ve yabancı spor kanalları.

Eğlencenin adresi: Bol yıldıza doymamış yapımlarla dolu beIN Movies Stars ve unutulmayacak olan sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmeyecek tek adresi beIN Series Comedy.

Digiturk kurulumunda kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsiz olur. 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dâhildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır. Uydu alıcısı, üyelik süresi boyunca sizin kullanımınıza verilecektir.

Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda başka bir uydu alıcısı ile değişimi sağlanır.