22.06.2018 14:15:00

DenizBank’dan 3 Ay Ertelemeli Taksitli Nakit Fırsatı

Hayat Deniz’de güzel diyenlere özel 3 Ay ertelemeli taksitli nakit bir fırsatı var.

DenizBank Kampanyası

Evet, 3 Aya kadar erteleyebileceğiniz toplam 12 aya varacak vadeler ile Ertelemeli Taksitli Nakit’inizi;
ERTELE yazarak bir boşluk ile kartınızın son 6 hanesini boşluksuz yazarak kullanmak istediğiniz tutarı 3280’e mesaj gönderebilir ya da DenizBank şubesinden, 4440800 DenizBank iletişim Merkezi’nden, DenizBank ATM’lerinden kullanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kredi kartından anında kullanabilen bir kredi olan Taksitli Nakit Avans kredi kartının kullanabilir nakit limiti ile sınırlandırılmış bir taksitli üründür. Bu kredide Bonus kazanımı mevcut değildir.

Ödeme planında ilk taksit faiz tutarı, Taksitli Nakit Avans kredisine ilişkin kredinin kullanıldığı tarih ile son ödeme tarihi arasında geçen gün sayısı dikkate alınarak hesaplanır. Ötelemeli kullanımda, öteleme gün sayısına göre faiz tutarı ilk taksit içerisinde yansıtılır. Geri ödeme süresi öteleme yapılan aylar dahil olacak şekilde en az 6, en fazla 12 aydır.

Tarafınıza iletilecek olan ödeme planında belirtilmiş oran Aylık Akdi Faiz oranıdır. Faiz üzerinden ayrı olarak %15 oranında KKDF ve %5 oranında BSMV tahsili edilmektedir.

Ertelemeli Taksit seçenekleri ile yıllık akdi faiz oranı en az %11.04 (KKDF ve BSMV hariç), en fazla %22.08 (KKDF ve BSMV hariç)’tir

Talebiniz doğrultusunda Taksitli Nakit Avans Bilgi Formu şubelerinden kağıt üzerinde basılı olarak temini sağlanmaktadır. Ayrıca www.denizbank.com adresindeki Internet Bankacılığı içerisinde Kartlar-Kredi Kartı İşlemleri altından taksitli ürünlerle ilgili bilgi formlarına ulaşabilir, basılı olarak alabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresinize de iletilmektedir. İstediğiniz taktirde 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı'ndan kayıtlı e-posta adresinizi değiştirebilir, e-posta olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (Net) Aylık Taksit Tutarı (TL) Alınacak Ücretler (TL)
5,000 3 Ay Erteleme + 9 Taksit 1,84% 658,77 0 5.928,91

5000 TL Taksitli Nakit için Örnek Ödeme Planı