01.12.2017 10:52:00

DenizBank “Bonus” Kampanyası

DenizBank’ın 200 TL’ye varan Bonus fırsatını duymayan kalmasın!

DenizBank Fırsatı

Sende hemen Deniz Bonus’a başvuruda bulun, kartını al! Üstelik ilk harcamada 50 TL bonus, harcama sözüne karşılı 150 TL daha bonus kazan.

DenizBank Kampanya Detayları

Aylık harcama taahhüdüne karşılık karta bir defaya mahsus bonus yüklenir. Harcama yapıldıkça da, alışverişlerden bonus kazanmaya devam edebilirsiniz.

Başvuru yapabilmek için kart borcunuzun geçmişe dönük her ay düzenli olarak ödenmiş olması veya kartınızın gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir.

Taahhüdün 12 ay boyunca devam etmesi gerekmektedir.
DenizBank Kampanyaları


DenizBank Markası veya DenizBank “Bonus” Kampanyası ile ilgili DenizBank Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

DenizBank

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.DenizBank “Bonus” Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer DenizBank Kampanyaları


DenizBank 190 TL Bonus Fırsatı

DenizBank 190 TL Bonus FırsatıDeniz Bonusa başvuru yapanlar kazanıyor! İlk harcamada 40 TL kazanın! ...

Devamı...

DenizBank'tan 150 TL'ye varan Bonus Fırsatı

DenizBank'tan 150 TL'ye varan Bonus FırsatıDeniz Bonus’a hemen başvurduğunuz takdirde, ilk harcamanızda 40 TL bonus kazanma fırsatı! Harcama sözü veren abonelerede, 150 TL bonus daha kazanma fırsatını yakalıyorsunuz....

Devamı...

Denizbank fastPay Leziz İndirim Fırsatı

Denizbank fastPay Leziz İndirim FırsatıBig Chefs Restoranlarında ödemesini fastPay ile yapanlar anında %20' ye varan indirim sunuyor. Dilediğiniz kredi kartınızı fastPay’e ilave edin, anında %10 indirimden yararlanabilirsiniz....

Devamı...

Tüm DenizBank KampanyalarıAçıklamalar: denizbank kampanya, denizbank kampanyası, denizbank kampanya detayları, denizbank bonus kampanyası, denizbank bonus