30.10.2017 11:03:00

Defacto’dan 10 Numara Kampanya

10 Numara Fiat üyelerine özel 20 TL indirim fırsatı Defacto’da! Kampanyadan faydalanmak adına sisteme bir kez kayıt işlemi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır!

Defacto Kampanyası

10 Numara Fiat üyeleri www.defacto.com.tr'den yapacakları 150TL ve üzeri tüm alışverişlerde 20TL indirim avantajından faydalanabileceklerdir.

Defacto Kampanya Detayları

Kayıt olmak için ONNUMARA yazın, aralarda bir boşluk bırakarak şasi numaranızın son 8 hanesini, adınızı ve soyadınızı yazarak 5630’a kısa mesaj gönderin.

Kampanyadan yalnızca 10 Numara Fiat üyeleri yararlanabilir.

Para ile değişimi sağlanamaz, kupon karşılığı para iadesi gerçekleştirilemez.
Defacto Kampanyaları


Defacto Markası veya Defacto’dan 10 Numara Kampanya ile ilgili Defacto Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Defacto

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Defacto’dan 10 Numara Kampanya ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Defacto Kampanyaları


DeFacto’dan Muhşeşem 3’lü Kampanyası

DeFacto’dan Muhşeşem 3’lü KampanyasıSizde DeFacto.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde MUHTESEM3 kampanyasına katılabilirsiniz. ...

Devamı...

DeFactonun 23 Nisana Özel Kampanyası

DeFactonun 23 Nisana Özel KampanyasıDeFactonun 23 Nisana özel sepette %15 indirimi olduğunu duymayan kalmasın! ...

Devamı...

Defacto Masterpass Kampanyası

Defacto Masterpass  Kampanyası Masterpass kartı ile Defactodan 75 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes 25 TL indirim kazanıyor! ...

Devamı...

Tüm Defacto KampanyalarıAçıklamalar: defacto kampanyası, defacto kampanyaları, defacto kampanya detayları, defacto fiat kampanyası, defacto fiat 10 numara kampanyası