09.10.2017 13:04:00

D-Smart Limitsiz İnternet Yalnızca 21 TL

D-Smart

D-Smart’ın birbirinden avantajlı kampanyaları bitmek bilmiyor! Şimdide cep dostu limitsiz internet kampanyası.

D-Smart’tan Limitsiz İnternet

Abone olacağın ilk ayın bedeli, damga vergisi, aktivasyon bedeli, kurulum ve modem kullanımı ücretsiz! Limitsiz İnternet Kampanyası için tıklayabilirsiniz.

Cep Dostu Limitsiz İnternete Kampanyası Koşulları

Kampanya sona erdiği takdirde kampanyasız tarife fiyatları üzerinden ücretlendirme gerçekleştirilir.

Kampanyaya başvuru yapan aboneler, aktivasyon sonrası 48 saat içerisinde 4 Mbps’e kadar 40 GB AKN’li tarifeye geçirilecektirler.

24 aylık indirim süreci sona erdiğinde, yürürlükte olan kampanyasız tarife fiyatları üzerinden ücretlendirme gerçekleştirilir. 200 TL değerindeki yerinde kurulum hizmeti ücretsiz olarak sunulur.
D-SMART Kampanyaları


D-SMART Markası veya D-Smart Limitsiz İnternet Yalnızca 21 TL ile ilgili D-SMART Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

D-SMART

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.D-Smart Limitsiz İnternet Yalnızca 21 TL ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer D-SMART Kampanyaları


D-Smart’tan 3’lü Avantaj!

D-Smart’tan 3’lü Avantaj!Sınırsız internet kim istemez ki? D-Smart GO ile keyfi doyasıya yaşa! ...

Devamı...

D-Smart Aile Spor Paketi

D-Smart Aile Spor PaketiD-Smart’ın Aile Spor Paketi yalnızca 24 TL! Üstelik bu paketin kanallarına eklenecek spor, çocuk ve ailedeki tüm bireylere hitap edecek kanallar! ...

Devamı...

D-Smart’ın Film-Dizi Paketi

D-Smart’ın Film-Dizi Paketi Bu kampanyaya kredi kartına özel, peşin fiyatına 12 taksit imkânıyla katılabilirsin. D-Smart kampanyalarını kaçırma!...

Devamı...

Tüm D-SMART KampanyalarıAçıklamalar: d-smart, d-smart kampanyası, d-smart kampanyaları, d-smart kampanya detayları, d-smart kampanya