07.12.2017 14:23:00

D-Smart’ın Mega Paket Kampanyası

D-Smart

D-smart’tan kaçırılmaz bir kampanya! Kredi kartınıza özel 12 taksitle “mega paket” alabileceksiniz. Üstelik bu kadarda değil paketinize özel ilk ay tüm kanallar hediye olacak!

Mega Paket Kampanyası

12 taksitle ayda yalnızca 32 TL vererek Mega Paket sahibi olunabildiğini duymayan kaldımı. Aktivasyon bedelin ve iç kurulumun D-Smart’tan.

D-Smart Kampanya Detayları

12 aylık peşin fiyatı 384 TL olan bu kampanyada aşağıda belirtilmiş olan kartlara 12 ay taksit imkânı bulunmaktadır; Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, Garanti Bankası ve QNB Finansbank.

Belirtilmekte olan fiyatlar 12 aylık peşin abonelik yapan aboneler için geçerlidir. Aboneliğin sona erdirilmesi gibi bir durum söz konusu ise abone kendisi için aksis edilmiş donanımı, uydu alıcısı ve Smartkart’ı 7 gün içerisinde iade etmelidir. Aksi taktirde cari bedeli (D-Fix için 150 TL, HD uydu alıcısı cihaz için 300 TL, HD+ uydu alıcısı -kayıt cihazı dahil- için 530 TL donanım bedelini) ödeyecektir.

Bu kampanyanın başka bir kampanya ile birleştirilmesi mümkün değildir.

D-Smart, kanal yayın içeriklerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
D-SMART Kampanyaları


D-SMART Markası veya D-Smart’ın Mega Paket Kampanyası ile ilgili D-SMART Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

D-SMART

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.D-Smart’ın Mega Paket Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer D-SMART Kampanyaları


D-Smart’tan 3’lü Avantaj!

D-Smart’tan 3’lü Avantaj!Sınırsız internet kim istemez ki? D-Smart GO ile keyfi doyasıya yaşa! ...

Devamı...

D-Smart Aile Spor Paketi

D-Smart Aile Spor PaketiD-Smart’ın Aile Spor Paketi yalnızca 24 TL! Üstelik bu paketin kanallarına eklenecek spor, çocuk ve ailedeki tüm bireylere hitap edecek kanallar! ...

Devamı...

D-Smart’ın Film-Dizi Paketi

D-Smart’ın Film-Dizi Paketi Bu kampanyaya kredi kartına özel, peşin fiyatına 12 taksit imkânıyla katılabilirsin. D-Smart kampanyalarını kaçırma!...

Devamı...

Tüm D-SMART KampanyalarıAçıklamalar: d-smart kampanyası, d-smart mega paket kampanyası, d-smart kampanyaları, d-smart kampanya detayları, d-smart kampanya