09.10.2017 13:33:00

D-Smart'ın Tv ve İnternet Bir Arada Kampanyası

D-Smart

Şimdi D-Smart’a gelen herkes cebine büyük avantajlar sağlıyor. Abone olduğunuz ayın bedeli, aktivasyon bedeli, damga vergisi, kurulum ve modem kullanımı ücretsiz!

D-Smart Kampanyası

D-Smart’ın Televizyon ve İnternet kampanyası yeni TV aboneliklerinde geçerlidir. Üstelik yeni TV aboneliklerinde 3 ay taahhüt yok.

Kampanyası Koşulları

Yalın internet hizmeti ile sunulmakta olan bu kampanyaya başvuru yapan aboneler, aktivasyon sonrası 48 saat içerisinde 4 Mbps’e kadar 40 GB AKN’li tarifeye geçirilmektedir.

24 ay süresince indirimli fiyatlara tabii tutulur, sabit bir fiyat ödemesi yaparsınız. Bu kampanyada abone olacağınız ayın kullanım bedeli hediye olur.

D-Smart dünyasının zengin içeriklerini HD kalitesinde izlersiniz.

İlk ay Mega Paket Kanaları ve tüm ek paketler HEDİYE !
D-SMART Kampanyaları


D-SMART Markası veya D-Smart'ın Tv ve İnternet Bir Arada Kampanyası ile ilgili D-SMART Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

D-SMART

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.D-Smart'ın Tv ve İnternet Bir Arada Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer D-SMART Kampanyaları


D-Smart Cell Kampanyası

D-Smart Cell KampanyasıYenilikçi yapısı, kaliteli hizmet anlayışı ile ilerleyişini sürdürmekte olan D-Smart hepimizi mutlu edecek D-Smart Cell ile karşımızda!...

Devamı...

D-Smart Limitsiz İnternet Yalnızca 21 TL

D-Smart Limitsiz İnternet Yalnızca 21 TLD-Smart’ın birbirinden avantajlı kampanyaları bitmek bilmiyor! Şimdide cep dostu limitsiz internet kampanyası....

Devamı...

Kamu Çalışanlarına Özel İlk 6 Ay Tüm Kanallar Hediye!

Kamu Çalışanlarına Özel İlk 6 Ay Tüm Kanallar Hediye!Kamu çalışanlarına özel Aile Spor Paketi + Limitsiz İnternet Ayda 69 TL'ye ve 6 ay boyunca tüm kanallar hediye!...

Devamı...

Tüm D-SMART KampanyalarıAçıklamalar: d-smart, d-smart kampanyası, d-smart kampanyaları, d-smart kampanya detayları, d-smart kampanya