09.10.2017 13:33:00

D-Smart'ın Tv ve İnternet Bir Arada Kampanyası

D-Smart

Şimdi D-Smart’a gelen herkes cebine büyük avantajlar sağlıyor. Abone olduğunuz ayın bedeli, aktivasyon bedeli, damga vergisi, kurulum ve modem kullanımı ücretsiz!

D-Smart Kampanyası

D-Smart’ın Televizyon ve İnternet kampanyası yeni TV aboneliklerinde geçerlidir. Üstelik yeni TV aboneliklerinde 3 ay taahhüt yok.

Kampanyası Koşulları

Yalın internet hizmeti ile sunulmakta olan bu kampanyaya başvuru yapan aboneler, aktivasyon sonrası 48 saat içerisinde 4 Mbps’e kadar 40 GB AKN’li tarifeye geçirilmektedir.

24 ay süresince indirimli fiyatlara tabii tutulur, sabit bir fiyat ödemesi yaparsınız. Bu kampanyada abone olacağınız ayın kullanım bedeli hediye olur.

D-Smart dünyasının zengin içeriklerini HD kalitesinde izlersiniz.

İlk ay Mega Paket Kanaları ve tüm ek paketler HEDİYE !
D-SMART Kampanyaları


D-SMART Markası veya D-Smart'ın Tv ve İnternet Bir Arada Kampanyası ile ilgili D-SMART Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

D-SMART

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.D-Smart'ın Tv ve İnternet Bir Arada Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer D-SMART Kampanyaları


D-Smart’tan 3’lü Avantaj!

D-Smart’tan 3’lü Avantaj!Sınırsız internet kim istemez ki? D-Smart GO ile keyfi doyasıya yaşa! ...

Devamı...

D-Smart Aile Spor Paketi

D-Smart Aile Spor PaketiD-Smart’ın Aile Spor Paketi yalnızca 24 TL! Üstelik bu paketin kanallarına eklenecek spor, çocuk ve ailedeki tüm bireylere hitap edecek kanallar! ...

Devamı...

D-Smart’ın Film-Dizi Paketi

D-Smart’ın Film-Dizi Paketi Bu kampanyaya kredi kartına özel, peşin fiyatına 12 taksit imkânıyla katılabilirsin. D-Smart kampanyalarını kaçırma!...

Devamı...

Tüm D-SMART KampanyalarıAçıklamalar: d-smart, d-smart kampanyası, d-smart kampanyaları, d-smart kampanya detayları, d-smart kampanya