14.01.2016 16:24:00

Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.500 TL alışverişe 2 adet Cinemaximum sinema bileti hediye.

Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Cinemaximum'un başlatmış olduğu Sinema Bileti Fırsatı 1 Ocak – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.500 TL alışverişe 2 adet Cinemaximum sinema bileti hediye.Katılmak için “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeniz yeterli.

Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı Detayları


Promosyon SMS katılımlı olup, müşterilerimizin “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

Promosyon kaydının promosyon dahilinde herhangi bir kredi kartı ile yapılması yeterli olacaktır. Müşterilerimizin promosyon kapsamında dikkate alınacak diğer kredi kartı alışverişler aboneleri numarası altında toplanacaktır.

Promosyon dahilinde belirlenen harcama toplamı hesaplanırken, müşterilerimizin müşteri numaraları altında tanımlı bulunan kampanyaya dahil tüm kredi kartları ile 1 Ocak – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri alışveriş işlemlerinin toplamı dikkate alınacaktır.

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: