14.01.2016 16:24:00

Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.500 TL alışverişe 2 adet Cinemaximum sinema bileti hediye.

Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı

Cinemaximum'un başlatmış olduğu Sinema Bileti Fırsatı 1 Ocak – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile toplamda gerçekleştirilecek 2.500 TL alışverişe 2 adet Cinemaximum sinema bileti hediye.Katılmak için “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeniz yeterli.

Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı Detayları


Promosyon SMS katılımlı olup, müşterilerimizin “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

Promosyon kaydının promosyon dahilinde herhangi bir kredi kartı ile yapılması yeterli olacaktır. Müşterilerimizin promosyon kapsamında dikkate alınacak diğer kredi kartı alışverişler aboneleri numarası altında toplanacaktır.

Promosyon dahilinde belirlenen harcama toplamı hesaplanırken, müşterilerimizin müşteri numaraları altında tanımlı bulunan kampanyaya dahil tüm kredi kartları ile 1 Ocak – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri alışveriş işlemlerinin toplamı dikkate alınacaktır.
Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum Markası veya Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı ile ilgili Cinemaximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum Sweet Box Fırsatı

 Cinemaximum Sweet Box Fırsatı Cinemaximum’dan Aralık sonuna kadar geçerli Sweet Box(ikili koltuk) biletlerinde %20 indirim fırsatı! ...

Devamı...

Cinemaximum Kampanyası

Cinemaximum KampanyasıHaftasonu gelip, hafta içi yararlanmak isteyenler burada kalsın! Cinemaximum’un onları ilgilendiren, çok özel bir kampanyası var....

Devamı...

Cinemaximum Kampanyası

Cinemaximum Kampanyası1 bilet alan herkes “Kazı Kazan” kuponu hediyesi kazanıyor. Kazandıkça kazanmak isteyen herkes “Cinemaximum”’da!...

Devamı...

Tüm Cinemaximum KampanyalarıAçıklamalar: Cinemaximum 2017 kampanyası, Cinemaximum sinema bileti, Cinemaximum 2016 kampanyaları, Cinemaximum, Cinemaximum Sinema Bileti Fırsatı