10.01.2018 17:31:00

Cinemaximum’dan Arif V 216 Bileti Alanlara Arçelik Fırsatı

Şimdi sende cinemaximum.com.tr’den Arif V 216 biletini al 1.000 TL ve üzeri perakende fiyatındaki Beyaz Eşya, Isıtma-Soğutma, TV ürünleri için 100 TL indirim fırsatını yakala!

Cinemaximum’da Arçelik İndirimi

Ocak sonuna kadar sürecek bu kampanyayı kaçırma! Arçelik mağazalarında yapılacak Arçelik markalı ürünlerde geçerli olan bu kampanya Arif V 216 bileti alan herkesi ilgilendiriyor!

Kampanya Detayları

İndirim uygulanacak ürünler; solo buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın, klima, kombi, led tv ürünleri.

Her Arif V 216 sinema bileti alan en fazla 1 adet Arçelik ürünü için indirim hakkı kazanmaktadır.

Filme bilet aldıktan sonra çıkan bilet onay ekranında göreceğin sana özel kodu "ARIFV216 KOD İSİM SOYİSİM” şeklinde 7276’ya SMS atarak kampanyaya kayıt olabilirsin.
Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum Markası veya Cinemaximum’dan Arif V 216 Bileti Alanlara Arçelik Fırsatı ile ilgili Cinemaximum Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Cinemaximum

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Cinemaximum’dan Arif V 216 Bileti Alanlara Arçelik Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Cinemaximum Kampanyaları


Cinemaximum’a Özel 3 Bilet ile 4 Kişi Film Fırsatı!

Cinemaximum’a Özel 3 Bilet ile 4 Kişi Film Fırsatı!Cinemaximum’da 3 bilet alarak 4 kişi izleme fırsatınız olduğunu biliyor muydunuz? Üstelik büfede %20 indirimde sizleri bekliyor! ...

Devamı...

Cinemaximum Deadpool 2 Filmi Kampanyası

Cinemaximum Deadpool 2 Filmi KampanyasıDeadpool 2 filmine bilet alanlar kazanıyor. ...

Devamı...

Cinemaximum’dan İndirimli Bilet Fırsatı

Cinemaximum’dan İndirimli Bilet FırsatıFilmini %50 indirimli izlemek isteyenlere çok özel bir fırsat! ...

Devamı...

Tüm Cinemaximum KampanyalarıAçıklamalar: cinemaximum arçelik kampanyası, cinemaximum arif v 216 kampanyası, cinemaximum kampanyaları, cinemaximum kampanyası, 2018 cinemaximum kampanyası