05.06.2015 12:51:00

Carrefoursa World'e Özel 20TL Hediye

Worldcard ile tüm CarrefourSA’larda yapılacak toplam 200 TL ve üzeri tek çekim harcamalarda 20 TL değerinde Worldpuan hediye verilecekdir.

Carrefoursa World'e Özel 20TL Hediye

Carrefoursa'ın düzenlemiş olduğu World'e Özel 20TL Hediye promosyonu tarihleri arasında Worldcard ile tüm CarrefourSA’larda yapılacak toplam 200 TL ve üzeri tek çekim harcamalarda 20 TL değerinde Worldpuan hediye verilecekdir.

Carrefoursa World'e Özel 20TL Hediye Detayları


Bu avantajlı promosyon katılmak için CARREFOURSA yazıp bir boşluk bırakılarak kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.

Her aboneye promosyon bir kez faydalanabilecektir, Promosyon kart bazında değil abone bazında geçerlidir.

Carrefoursa World'e Özel 20TL Hediye promosyona tüm Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları, Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcardlar dahildir.

Bu avantajlı promosyon Taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, ve ticari kartlar dahil değildir.

Carrefoursa World'e Özel 20TL Hediye kazanılan puanlar 18 Haziran 2015 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 29 Haziran 2015’dir.
Carrefour Kampanyaları


Carrefour Markası veya Carrefoursa World'e Özel 20TL Hediye ile ilgili Carrefour Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Carrefour

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Carrefoursa World'e Özel 20TL Hediye ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Carrefour Kampanyaları


Carrefoursa-Opet Kampanyası

Carrefoursa-Opet KampanyasıCarrefoursa’da sepetini Opet’te deposunu doldurmak isteyenler! Carrefoursa kartınız ile 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerinizde 15 TL’ye varan yakıt Opet’ten hediye!...

Devamı...

Carrefoursa Kampanyası

Carrefoursa KampanyasıCarrefoursa’nın kaçırılmaz Vestel markalı “Uydu Alıcılı Led Tv” kampanyası! Üstelik yalnızca 1.299,00 TL! Hem de 100 TL puan hediyesi ile....

Devamı...

Carrefoursa Kampanyası

Carrefoursa KampanyasıCarrefoursa indirimleri, fırsatları, kampanyaları durmaksızın sürdürüyor! 150 TL alışverişinize anında 15 TL indirim kampanyası....

Devamı...

Tüm Carrefour KampanyalarıAçıklamalar: Carrefoursa 2015 kampanyası, Carrefoursa özel indirimler, World 2015 kampanyası, Carrefoursa alışveriş kampanyası, Carrefoursa Worlde Özel 20TL Hediye