17.12.2013 16:13:00

CarrefourSA Plus Kart İndirim Kampanyası

CarrefourSA Plus Kart İndirim Kampanyası sayesinde her yapmış olduğunuz CarrefourSA alışverişlerinde birbirinden önemli indirimler ile Plus Kart indirimleri devam ediyor.

CarrefourSA Plus Kart İndirim Kampanyası

CarrefourSA'nın başlatmış olduğu Plus Kart İndirim Kampanyası kapsamında CarrefourSA Hipermarketleri, CarrefourSA Expres Süpermarketleri ve Sen-Al Market’te ortak kullanılan CarrefourSA Plus Kart Avantajları ile kazanmaya devam ediyor.Her yapmış olduğunuz CarrefourSA alışverişlerinde birbirinden önemli indirimler ile Plus Kart indirimleri devam ediyor.

İndirimli Plus Kart  Almak İçin

CarrefourSA Plus Kartlarınızı tüm CarrefourSA Hipermarket ve CarrefourSA Expres Süpermarket kasalarından 1TL ödeyerek temin edebilirsiniz.

CarrefourSA Plus Kart İndirim Kampanyası Detayları

CarrefourSA plus kart sahiplerinin avantajlardan faydalanabilmesi için, CarrefourSA Plus Kart Başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Tekel sigara ve yeniden satış amaçlı toplu satışlar kampanyalar dahilinde değildir.

Mağazalarımızdan kolaylıkla sahip olabileceğiniz CarrefourSA Plus Kart ile her gün yüzlerce ürün ve farklı ürün gruplarındaki indirim fırsatlarından, kampanya ve çekilişlerden, dönemsel yapılan kupon, puan yükleme kampanyalarından, anında uygulanan ürün indirimlerinden, harcama tercihleri ve satın alma alışkanlıklarına göre kişiye özel promosyon ve kampanya aktivitelerinden sadece CarrefourSA Plus Kart sahibi olan müşterilerimiz faydalanabilirler.

CarrefourSA Plus Kart İndirim Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.