27.11.2013 16:17:00

CarrefourSA 100 TL Gıda Alışverişine 10 TL Hediye

2 Aralık'a kadar Senal Market'ten CarrefourSA Plus Kart ile yapacağınız 100 TL üzeri gıda alışverişlerine CarrefourSA Hipermarketlerde geçerli 10 TL değerinde Plus Para bedava.

CarrefourSA 100 TL Gıda Alışverişine 10 TL Hediye

CarrefourSA'nin başlatmış olduğu 100 TL Gıda Alışverişine 10 TL Hediye kampanyası kapsamında artık kerkez kazanıcak CarrefourSA'ya gelen kazanıcak.2 Aralık'a kadar Senal Market'ten CarrefourSA Plus Kart ile yapacağınız 100 TL üzeri gıda alışverişlerine CarrefourSA Hipermarketlerde geçerli 10 TL değerinde Plus Para bedava.

CarrefourSA 100 TL Gıda Alışverişine 10 TL Hediye Kampanyası Detayları

Hak edilen Plus Paralar 5 Aralık 2013 tarihinde kartlara yüklenecek olup. 5-16 Aralık 2013 tarihlerinde CarrefourSA Hipermarketleri'nde kullanılabilecektir..Hak edilen Plus Paralar Senal Market'te ve CarrefourSA Express Süpermarketleri'nde kullanılmamaktadır. Kullanılmayan Plus Paralar 17 Aralık 2013'te silinecektir

CarrefourSA 100 TL Gıda Alışverişine 10 TL Hediye kampanyadan yararlanmak için teslim edilen gıda ürünleri tutarı 100 TL ve üzerinde üzerinde olması gerekmektedir.Kampanya için siparişin verildiği tarihler baz alınacaktır.Kampanyadan hak edilen Plus Para'lar müşterimizin Senal Market'te kayıtlı olan Plus Kart'ına yüklenecektir

Senal Market'te kayıtlı plus Kart'ı olmayan müşterilerimiz herhangi bir CarrefourSA Hipermarketi'nden ya da CarrefourSA Expres Süpermarket'inden bir tane Plus Kart edinerek Senal market'e kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıp kart numarasını sisteme girmesi gerekmektedir.

CarrefourSA 100 TL Gıda Alışverişine 10 TL Hediye kampanyası carrefour.com.tr/senalmarket'te kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra "Hesabım" menüsünden kart numarasını sisteme kayıt edebilirsiniz.

Kart ve kişi başına kazanılabilecek Plus Para tutarı 100 TL'dir. Her kart/kişi günde bir defa kampanyaya katılabilir. Gıda dışı ürünler, alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, hediye kart alımları, toplu alımlar ve kuyum alışverişleri kampanyaya dahil değildir.CarrefourSA 100 TL Gıda Alışverişine 10 TL Hediye Kazanılacak Plus Para tutarı hesaplanırken kampanya dönemi içerisinde yapılan iade işlemleri dikkate alınacaktır.

CarrefourSA 100 TL Gıda Alışverişine 10 TL Hediye Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.