06.11.2013 13:13:00

Carrefour 10TL Alışverişinize 1 TL Hediye Kampanyası

Her Gün 10 TL Kasap karcamalarınızda 1 TL Hediye sizin olacak.

Carrefour 10TL Alışverişinize 1 TL Hediye Kampanyası

Carrefourun başlatmış olduğu 10TL harcamalarınızda 1 TL Hediye Kampanyası  sayesinde harcadıkça kazanacaksınız hem de 10 TL harcamanıza anında 1TL anında sizin.Her Gün 10 TL Kasap karcamalarınızda 1 TL Hediye sizin olacak.Bu avantajlı kampanya devam etmektedir.

Carrefour 10TL Alışverişinize 1 TL Hediye Kampanyası Detayları

Plus kupon kampanyası CarrefourSA Expresler'den , CarrefourSA Plus Kart veya Carrefour Axess ile yapılacak 10 tl ve katları değerinde kasap ürün alışverişlerinde geçerlidir.

Kazanılan plus kuponlar, kuponun hak edildiği günü takip eden ilk günden itibaren 1 ay süre ile sadece CarrefourSA Expres’lerden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir.

Carrefour 10TL Alışverişinize 1 TL Hediye Kampanyasında bir kart sahibi günde en fazla bir kere yararlanabilir ve fiş başına en fazla 5 tl değerinde Plus Kupon kazanabilir.

Tütün mamülleri ve alkollü içecekler, GSM TL yükleme harcamaları, Hediye Kart ve kuyum alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Carrefour 10TL Alışverişinize 1 TL Hediye Kampanyası  hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.
Carrefour Kampanyaları


Carrefour Markası veya Carrefour 10TL Alışverişinize 1 TL Hediye Kampanyası ile ilgili Carrefour Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Carrefour

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Carrefour 10TL Alışverişinize 1 TL Hediye Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Carrefour Kampanyaları


Carrefoursa-Opet Kampanyası

Carrefoursa-Opet KampanyasıCarrefoursa’da sepetini Opet’te deposunu doldurmak isteyenler! Carrefoursa kartınız ile 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerinizde 15 TL’ye varan yakıt Opet’ten hediye!...

Devamı...

Carrefoursa Kampanyası

Carrefoursa KampanyasıCarrefoursa’nın kaçırılmaz Vestel markalı “Uydu Alıcılı Led Tv” kampanyası! Üstelik yalnızca 1.299,00 TL! Hem de 100 TL puan hediyesi ile....

Devamı...

Carrefoursa Kampanyası

Carrefoursa KampanyasıCarrefoursa indirimleri, fırsatları, kampanyaları durmaksızın sürdürüyor! 150 TL alışverişinize anında 15 TL indirim kampanyası....

Devamı...

Tüm Carrefour KampanyalarıAçıklamalar: carrefour 10tl alışverişinize 1 TL hediye kampanya, carrefour harcadıkca kazan, carrefour 2014 kampanyası, carrefour alışverişleri, carrefour indirimli ürün kampanyası