10.07.2018 11:53:00

Burger King’den Futbol Kralı Kampanyası

Big King® + Whopper Jr® + King Fillet Chicken® + 2 Büyük Boy Patates + 8’li Soğan Halkası + 1 Lt İçecek = 62,95 TL yerine 39, 95 TL !

Burger King Kampanyası

Temmuz ayı sonuna kadar geçerli bu kampanya King® Türkiye mobil uygulamaları, Ara Gelsin sipariş hattı, Tıkla Gelsin, Yemeksepeti ve Fiyuu uygulaması üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir.

Kampanya Detayları

Restoranlara göre farklılık gösterebilecek olan görseldeki ürünler reklam amaçlıdır.

Kampanya içeceklerine sadece 1 lt Pepsi, 1lt Pepsi Light, 1lt Pepsi Max ve 1 lt Yedigün, 1,5 lt Fruko dahil olup, Ice Tea çeşitlerinde fiyat farkı uygulanmaktadı. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda'nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir
Burger King Kampanyaları


Burger King Markası veya Burger King’den Futbol Kralı Kampanyası ile ilgili Burger King Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Burger King

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Burger King’den Futbol Kralı Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Burger King Kampanyaları


Burger King’den DOPDOLU Menü!

Burger King’den DOPDOLU Menü!Ağustos ayı sonuna kadar geçerli Burger King kampanyası Dopdolu Menüsünde King Chicken, Double Köfteburger, Orta Boy Patates, 8’li Soğan Halkası, 1 Lt. İçecek kişi başı yalnızca 12,95 TL! ...

Devamı...

Ramazana Özel Kral Menü

Ramazana Özel Kral MenüBurger King kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor! ...

Devamı...

Burger King Bıg Royale Kampanyası

Burger King Bıg Royale KampanyasıBıg Kıng + Chıcken Royale + 2 Orta Boy Patates + 1 LT İçecek yalnızca 29,95 TL! ...

Devamı...

Tüm Burger King KampanyalarıAçıklamalar: burger king kampanyası, burger king kampanyaları, burger king futbol kralı kampanyası, burger king, burgerking