29.04.2015 12:41:00

BoraJet Şehit Ailelerine %50 İndrim Kampanyası

31 Mart’a kadar şehit ailelerine, Gazi ve Gazi eşi ve çocuklarına Türkiye’de tüm iç hat seferlerinde yüzde 50 indirim yapıyor.

BoraJet Şehit Ailelerine %50 İndrim Kampanyası

BoraJet'in başlatmış olduğu Şehit Ailelerine %50 İndrim Kampanyası kapsamında Borajet Havayolları, 31 Mart’a kadar şehit ailelerine, Gazi ve Gazi eşi ve çocuklarına Türkiye’de tüm iç hat seferlerinde yüzde 50 indirim yapıyor.

BoraJet Şehit Ailelerine %50 İndrim Kampanya Detayaları


Bu avantajlı promosyona katılan Borajet, 31 Mart’a kadar şehit ailelerine, gazilere ve gazi eşi ile çocuklarına iç hatlarda yüzde 50 indirimli uçuracak.

Bu avantajlı kampanyanın yanı sıra Erken terhis olan askerlere de bir müjde veren Borajet, askerleri uçak biletinde yüzde 20 oranında indirim uygulanağını müjleledi.

Bu avantajlı promosyon Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) seferlerinde de geçerli.

Borajet Online Uçak Bilet almak için Tıklayınız.

BoraJet Şehit Ailelerine %50 İndrim Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız
BoraJet Kampanyaları


BoraJet Markası veya BoraJet Şehit Ailelerine %50 İndrim Kampanyası ile ilgili BoraJet Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

BoraJet

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.BoraJet Şehit Ailelerine %50 İndrim Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer BoraJet Kampanyaları


Bilgi Üniversitesi Çalışanlarına Uçuşlarında %10 İndirim Fırsatı

Bilgi Üniversitesi Çalışanlarına Uçuşlarında %10 İndirim FırsatıFly Borajet abonesi olan Bilgi Üniversitesi çalışanlarına yıl sonuna kadar tüm hatlarda %10 indirimle uçuşlarını sağlıyor....

Devamı...

Borajet'ten Öğrenci İndirimi

Borajet'ten Öğrenci İndirimi Borojet şimdi öğrencilere yurtiçi uçuşlarında %20 indirim fırsatı sunuyor....

Devamı...

Borajet Gazi İndirimi

Borajet Gazi İndirimiBorojet, gazilere yurtiçi yolculuklarında %50 indirim sunuyor. İndirimden faydalanan yolcuların havalimanı checkin’inde ilgili kimlik ibrazı zorunludur....

Devamı...

Tüm BoraJet KampanyalarıAçıklamalar: BoraJet 2016 kampanyasu, BoraJet indirimleri, BoraJet uçak bileti, BoraJet vodofone kampanyası, BoraJet Şehit Ailelerine %50 İndrim Kampanyası