22.03.2017 14:43:00

Beko TV Alana Filbox 159 TL Kampanyası

Beko markalı herhangi bir uydu alıcılı TV alındığında verilecek Filbox CAM modül ve 12 aylık Filbox içeriği 199TL yerine 159TL’dir.

Filbox 159 TL Kampanyası

Filbox'ın başlatmış olduğu Beko TV Alana Filbox 1 Yıl boyunca 199 TL yerine 159 TL Fırsatı kampanyası kapsamında Beko Televizyon alanlara Filbox şartsız ve taahhütsüz 1 yıl boyunca anında 159 TL'dir. Bu avantajlı kampanya kapsamında Filbox ile 1 yıl boyunca en az 1000 film, 25 farklı dizi ve eğlence, belgesel kanallarını izleme fırsatı sunuyor.

Filbox 159 TL Kampanyası Detayları

Filbox Beko TV Fırsatı kapsamında Filbox kurulumu yerinde ücretsiz olarak yapılır. Çanak anten kurulumu ise ücretlidir.

Kampanya sadece Beko mağazalarında geçerlidir.

Kampanyada herhangi bir tahhüt gerekmez.

Filbox aboneliği sona erdiğinde, aboneliğinizi yenileyerek 12 ay boyunca Filbox içeriklerini izlemeye devam edebilirsiniz.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya başvuruları Beko mağazalarından geçerli olacaktır. Beko markalı herhangi bir uydu alıcılı TV alındığında verilecek Filbox CAM modül ve 12 aylık Filbox içeriği 199TL yerine 159TL’dir. Filbox cihaz mülkiyeti tüketiciye aittir. Filbox kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Filbox Kampanya Detayları için Tıklayınız.
Filbox Kampanyaları


Filbox Markası veya Beko TV Alana Filbox 159 TL Kampanyası ile ilgili Filbox Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Filbox

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Beko TV Alana Filbox 159 TL Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Filbox Kampanyaları


Filbox Kampanyası!

Filbox Kampanyası!	Filbox 2. Üyelikte tam 100 TL indirim sağlamaktadır. Şimdi üye olan herkes avantajı yakalıyor!...

Devamı...

Filbox Extranet Kampanyası

Filbox Extranet KampanyasıFilbox’a özel sinema, dizi, müzik, spor ve belgesel kanallarını Extranet Televizyon kampanyasıyla 14 ay boyunca izleyebilirsiniz....

Devamı...

Filbox'tan 1500 Mil Kazanma Fırsatı

Filbox'tan 1500 Mil Kazanma FırsatıFilbox’a özel sinema, dizi, müzik, spor ve belgesel kanallarını 12 + 3 ay boyunca izleme ve 1500 mil kazanma fırsatını bu kampanya ile yakalıyorsunuz....

Devamı...

Tüm Filbox KampanyalarıAçıklamalar: filbox kampanyaları, filbox beko tv kampanyası, filbox 199 tl yerine 159 tl, beko tv alana filbox indirimli kampanyası, filbox 2017 kampanyaları