30.06.2014 14:31:00

Anadolu Sigorta Kamu Çalışanlarına özel Kampanya - Detay

Kamu Çalışanlarına özel Kampanya kapsamında Kamu çalışanlarının kendileri, eşleri ve çocukları adına düzenlenecek, Konut Paket Poliçeleri için %35 oranında indirim uygulanacaktır.

Anadolu Sigorta Kamu Çalışanlarına özel Kampanya

Anadolu Sigorta'nın başlatmış olduğu Kamu Çalışanlarına özel Kampanya kapsamında Kamu çalışanlarının kendileri, eşleri ve çocukları adına düzenlenecek, Konut Paket Poliçeleri (deprem hariç olmak üzere) için %35 oranında indirim uygulanacaktır.

Promosyon  Dönemi: 30.06.2014’e kadar
Anadolu Sigorta Kamu Çalışanlarına özel Kampanyası kamu çalışanı niteliğine haiz müşterilerimizin düzenleyecekleri Konut Paket (722) Poliçelerini kapsayacaktır.

Anadolu Sigorta Kamu Çalışanlarına özel Kampanyası geçerli olacak şartlar ile özel indirim oranları aşağıda yer almaktadır.

Bu avantajlı kampanya kapsamında kamu çalışanlarının kendileri, eşleri ve çocukları adına düzenlenecek, Konut Paket Poliçeleri (deprem hariç olmak üzere) için %35 oranında indirim uygulanacaktır.

Müşterileriler için yapılacak bağlantı indirimlerinin tanımlanması aşamasında, tanımlama yapılan müşterinin yukarıda belirten şartlara haiz olup olmadığının kontrol edilecektir.


Anadolu Sigorta Kamu Çalışanlarına özel Kampanyasından
Teklif Alın.

Anadolu Sigorta Kamu Çalışanlarına özel Kampanya hakkında detaylı bilgi için TıklayınızYorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Anadolu Sigorta Kamu Çalışanlarına özel Kampanya ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Anadolu Sigorta Kampanyaları


Turkcell’lilere Konut Sigortası %25 İndirimli Kampanyası

Turkcell’lilere Konut Sigortası %25 İndirimli KampanyasıAnadolu Sigorta'nın Turkcell ile yapmış olduğu iş birliği ile Turkcell’lilere özel Yeni Nesil Konut Sigortası ürününde %25' varan indirim fırsatı!...

Devamı...

Anadolu Sigorta’dan Anneler Günü’ne Özel Kampanya

Anadolu Sigorta’dan Anneler Günü’ne Özel KampanyaAnadolu Sigorta’nın Anneler Gününe özel %5 indirim fırsatını duymayan kalmasın! ...

Devamı...

Anadolu Sigorta Sağlık Kampanyası

Anadolu Sigorta Sağlık KampanyasıAnadolu Sigortanın sağlık kampanyasından 35 yaş ve altı müşteriler faydalanabilecektir. İlk kez sigortalanacak olan Anadolu Sigortaya geldi bile!...

Devamı...

Yurtdışı Seyahat Poliçesi Alanlara 30 TL İndirim Kampanyası

Yurtdışı Seyahat Poliçesi Alanlara 30 TL İndirim KampanyasıSigortam Cepte veya Poliçem Hazır uygulamamızı kullanan müşteriler Yurtdışı Seyahat poliçesi alan müşterilere BiTaksi ile ortak bir kampanya başlatmıştır....

Devamı...

Tüm Anadolu Sigorta Kampanyaları