31.10.2014 15:59:00

Anadolu Sigorta Hayat Emeklilik Kampanyası - Detay

Anadolu Sigorta Hayat Emeklilik Kampanyası kapsamında Konut Paket, Birleşik Kasko Sigortası – Genişletilmiş Kasko Poliçesi ve Bireysel Sağlık Sigortası poliçelerinden en az bir tanesi yürürlükte bulunan müşterilerine 100.-TL ek katkı payı Bedava.

Anadolu Sigorta Hayat Emeklilik Kampanyası

Anadolu Sigorta'ın düzenlemiş olduğu Hayat Emeklilik Kampanyası kapsamında 7 Kasım 2014 tarine kadar geçeri Konut Paket, Birleşik Kasko Sigortası – Genişletilmiş Kasko Poliçesi ve Bireysel Sağlık Sigortası poliçelerinden en az bir tanesi yürürlükte bulunan müşterilerine Anadolu Hayat Emeklilik 'den, 195 numaralı Geleceğe Yatırım veya 194 numaralı Ev Hanımları Emeklilik Planlarına yeni teklif imzalamak suretiyle dâhil olarak bireysel emeklilik hesabı açtırması ve halinde tek seferlik 100.-TL ek katkı payı Bedava.


Kampanya koşulları:


Promosyon dahilinde hak kazanılacak ek katkı payları, kampanya başvuru formunda belirtilen şartların gerçekleştirilmesi koşuluyla, bireysel emeklilik hesabının teklif imza tarihinden itibaren 1 yılı doldurduğu ayı takip eden ayın 3. iş günü yürürlükte olan hesaplara aktarılacaktır. Hesabına ek katkı payı yatırılan müşteriler SMS ile bilgilendirileceklerdir.

Anadolu Sigorta Hayat Emeklilik Kampanyası şartlarına uygun birden fazla bireysel emeklilik hesabının bulunması durumunda, ek fayda yalnızca yürürlük tarihi en eski olan hesap için geçerli olacaktır.

Bu promosyon kapsamında Yukarıda belirtilenlerin dışında kalan sigorta türleri, grup sigortaları ve yürürlükte olmayan poliçeler promosyon kapsamı dışındadır.

Anadolu Sigorta Hayat Emeklilik Kampanyası  Kıbrıs’ta geçerli değildir.

Bu avantajlı kampanya kapsamında 7 Kasım 2014 tarihleri arasında Konut Paket, Birleşik Kasko Sigortası – Genişletilmiş Kasko Poliçesi ve Bireysel Sağlık Sigortası poliçelerinden en az bir tanesi yürürlükte bulunan müşterilerine Anadolu Hayat Emeklilik 'den, 195 numaralı Geleceğe Yatırım veya 194 numaralı Ev Hanımları Emeklilik Planlarına yeni teklif imzalamak suretiyle dâhil olarak bireysel emeklilik hesabı açtırması ve halinde tek seferlik 100.-TL ek katkı payı bedava.


Anadolu Sigorta Hayat Emeklilik Kampanyası detaylı bilgi için TıklayınızYorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Anadolu Sigorta Hayat Emeklilik Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Anadolu Sigorta Kampanyaları


Turkcell’lilere Konut Sigortası %25 İndirimli Kampanyası

Turkcell’lilere Konut Sigortası %25 İndirimli KampanyasıAnadolu Sigorta'nın Turkcell ile yapmış olduğu iş birliği ile Turkcell’lilere özel Yeni Nesil Konut Sigortası ürününde %25' varan indirim fırsatı!...

Devamı...

Anadolu Sigorta’dan Anneler Günü’ne Özel Kampanya

Anadolu Sigorta’dan Anneler Günü’ne Özel KampanyaAnadolu Sigorta’nın Anneler Gününe özel %5 indirim fırsatını duymayan kalmasın! ...

Devamı...

Anadolu Sigorta Sağlık Kampanyası

Anadolu Sigorta Sağlık KampanyasıAnadolu Sigortanın sağlık kampanyasından 35 yaş ve altı müşteriler faydalanabilecektir. İlk kez sigortalanacak olan Anadolu Sigortaya geldi bile!...

Devamı...

Yurtdışı Seyahat Poliçesi Alanlara 30 TL İndirim Kampanyası

Yurtdışı Seyahat Poliçesi Alanlara 30 TL İndirim KampanyasıSigortam Cepte veya Poliçem Hazır uygulamamızı kullanan müşteriler Yurtdışı Seyahat poliçesi alan müşterilere BiTaksi ile ortak bir kampanya başlatmıştır....

Devamı...

Tüm Anadolu Sigorta Kampanyaları