30.06.2014 14:36:00

Anadolu Sigorta Eczacılara özel Kampanya - Detay

Türk Eczacıları Birliği üyeleri ile eş ve çocukları, Anadolu Sigorta konut paket sigortasına %35 özel indirimle sahip olabilecekler.

Anadolu Sigorta Eczacılara özel Kampanya

Anadolu Sigorta'ın başlatmış olduğu Eczacılara özel Kampanyası kapsamında Türk Eczacıları Birliği üyeleri ile eş ve çocukları, Anadolu Sigorta konut paket sigortasına %35 özel indirimle sahip olabilecekler.

Promosyon Dönemi: 30.06.2014

30.06.2014 tarihine kadar geçerli olacak promosyon kapsamında, Türk Eczacıları Birliği üyeleri ile eş ve çocukları, Anadolu Sigorta konut paket sigortasına %35 özel indirimle sahip olabilecekler.

Anadolu Sigorta Eczacılara özel Kampanya özel geçerli olacak Anadolu konut paket sigorta poliçesi, deprem dışında kalan; yangın, hırsızlık, su baskını gibi pek çok riske karşı sigortalıları koruma altına alıp geniş kapsamlı teminatlar sunuyor.

Ürün ile ev ve içindeki eşyaların yanı sıra, evin içinde yaşayanlar ve sorumlulukları da teminat altına alınabiliyor.

Anadolu konut paket sigorta poliçesi, evin oturulamaz hale gelmesi veya kiracının taşınması durumunda, ev sahibinin kira gelirinden mahrum kalması gibi durumlarda da sigortalının menfaatlerini koruyor.

Anadolu Sigorta Tekif Almak için Tıklayın

Anadolu Sigorta Eczacılara özel Kampanyası hakkında detaylı bilgi için TıklayınızYorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Anadolu Sigorta Eczacılara özel Kampanya ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Anadolu Sigorta Kampanyaları


Turkcell’lilere Konut Sigortası %25 İndirimli Kampanyası

Turkcell’lilere Konut Sigortası %25 İndirimli KampanyasıAnadolu Sigorta'nın Turkcell ile yapmış olduğu iş birliği ile Turkcell’lilere özel Yeni Nesil Konut Sigortası ürününde %25' varan indirim fırsatı!...

Devamı...

Anadolu Sigorta’dan Anneler Günü’ne Özel Kampanya

Anadolu Sigorta’dan Anneler Günü’ne Özel KampanyaAnadolu Sigorta’nın Anneler Gününe özel %5 indirim fırsatını duymayan kalmasın! ...

Devamı...

Anadolu Sigorta Sağlık Kampanyası

Anadolu Sigorta Sağlık KampanyasıAnadolu Sigortanın sağlık kampanyasından 35 yaş ve altı müşteriler faydalanabilecektir. İlk kez sigortalanacak olan Anadolu Sigortaya geldi bile!...

Devamı...

Yurtdışı Seyahat Poliçesi Alanlara 30 TL İndirim Kampanyası

Yurtdışı Seyahat Poliçesi Alanlara 30 TL İndirim KampanyasıSigortam Cepte veya Poliçem Hazır uygulamamızı kullanan müşteriler Yurtdışı Seyahat poliçesi alan müşterilere BiTaksi ile ortak bir kampanya başlatmıştır....

Devamı...

Tüm Anadolu Sigorta Kampanyaları