27.08.2013 17:13:00

Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası

Allianzsigorta'nin başlatmış olduğu Allianz Vitamin Sağlık Sigortası kampanyası kapsamında artık daha sağlıklı ve hasta olduğunuz durumlarda daha güvendesiniz.

Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası

Allianzsigorta'nin başlatmış olduğu Allianz Vitamin Sağlık Sigortası kampanyası kapsamında artık daha sağlıklı ve hasta olduğunuz durumlarda daha güvendesiniz.  70'den fazla ülkedeki gelişmiş deneyimi,Türkiye'deki 20 yılı süren birikimiyle her koşulda, her zaman sizinle.Üstelik size hem geniş kapsamlı hem de ekonomik bir sağlık sigortası sunmakta

Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası Ayakta ve Yatarak Tedavi giderleriniz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum ağıyla hizmetinizde...Allianz, Anlaşmalı Sağlık Kurumları'mızdaki sağlık harcamalarınızı takip eder, limitler dahilinde sizin adınıza öder.

Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası sayesinde Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı Harcamaları da dahil. Üniversite hastanelerinde oluşabilecek sağlık giderlerimizin tamamı da Allianz güvencesindedir.

Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda "444 45 46 Allianz Çözüm Hattı" ile hizmetinizde.Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans Hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda...Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası Avantajlı fiyatlar için Tıklayın.

Kontrol Mamografi ve PSA (Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti 40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA Tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor.

Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.
Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha "Otomatik Yenileme Güvencesi", 4.yılın Sonundaki değerlendirmeyle de "Ömür Boyu Yenileme Güvencesi" ile kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor.

Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın...İndirimlerle Daha Ekonomik Prim Avantajları...

Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.
Allianz Kampanyaları


Allianz Markası veya Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası ile ilgili Allianz Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Allianz

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Allianzsigorta Vitamin Sağlık Sigortası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Allianz Kampanyaları


Allianz Kampanyası

Allianz KampanyasıEvet, şimdi sende Allianz’dan kasko poliçeni al, anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olacak 50 TL akaryakıt ya da oto gaz puan hediyesi kazan. ...

Devamı...

Allianz “Kış Lastiği” Kampanyası

Allianz “Kış Lastiği” KampanyasıSoğuk havalarda da Allianz’ın yanınızda olduğunu unutmayın! Allianz’ın %10 kış lastiği fırsatını kaçırmayın....

Devamı...

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı FırsatıAllianz Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuklarının üniversite masraflarını karşılamak veya ilk arabalarını almak için birikim yapmak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor...

Devamı...

Tüm Allianz KampanyalarıAçıklamalar: allianz 2014 kampanyası, saglık sigortası kampanyası, allianz saglık sigortası kampanyası, allianz kampanyası, allianzsigorta vitamin sağlık sigortası