25.04.2013 16:07:00

Allianz Sigorta Genişletilmiş Kasko Kampanyası

Allianz Sigorta Genişletilmiş Kasko Kampanyası aracınız güvende.

Allianz Sigorta Genişletilmiş Kasko Kampanyası

Allianz sigortanın düzenlemiş oldugu Tüm Oto Genişletilmiş Kasko Sigortası kampanyası ile Allianz aracınızın başına gelebilecek birçok riski Tüm Oto Genişletilmiş Kasko Sigortası ile teminat altına alıyor. 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda.

Tüm Oto Genişletilmiş Kasko Sigortası ile Hangi Riskler Güvence Altında

Çarpma, çarpılma, yanma
Hırsızlık
Halk hareketleri, terör
Sel ve su baskını
Ferdi kaza
Hukuksal koruma
Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk
Güvenlik sistemi ve araç kayıt belgesi teminatı
İİsteğe bağlı seçimlik teminatlar (deprem, yabancı ülkeler, otomobil ve kamyonetlerde sigara yanığı, kişisel eşya teminatı) ile poliçe kitapçığında belirtilen daha bir çok riski Tüm Oto Genişletilmiş Kasko Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Allianz Sigorta Genişletilmiş Kasko Kampanyası ile dilerseniz Gümüş ve Altın Koruma Paketleri'nden birini Tüm Oto Genişletilmiş Kasko Sigortanıza ilave ederek pek çok riske karşı daha fazla güvence sağlayabilirsiniz.

Allianz Sigorta Gümüş Koruma Teminatı Avantajları

Altın Koruma Teminatı Avantajları


Ferdi Kaza (10.000 TL) Ferdi Kaza (20.000 TL)br>Sigara Yanığı Sigara Yanığı
Orta Sınıf Kiralık Araç Üst-Orta Sınıf Kiralık Araç
Kişisel Eşya Kişisel Eşya
Yangın İlk Ateş Teminatı Yangın Akaryakıt Dolumu
Kasko Sağlık Sigortası Gelir Kaybı Teminatı
Mahrumiyet Teminatı
Yangın İlk Ateş Teminatı
Kasko Sağlık Sigortası

İndirimlerden Faydalanacaklar


Mesleki İndirimler
TSK Mensubu ve Eşlerine %20,
Öğretmenlere %20,
Emniyet Mensublarına %15,
Mülki İdare'ye %10,
Yargı Mensublarına %10,
Üniversite Öğretim Üyelerine %10,
Memurlara %10,
Eczacılara %10 indirim uygulanmaktadır
HHasarsızlık İndirimleri

Allianz Sigorta Genişletilmiş Kasko Kampanyası kapsamında poliçe süresince hiç kaza yapmamanız halinde;%30'dan %65'e varan hasarsızlık indirimlerinden yararlanırsınız.Bir kaza sonucunda %100 karşı tarafın hatalı olduğu durumlarda hasarsızlık indiriminiz bozulmaz.Cam kırılması hasarınız olduğunda; otomobil ve kamyonet dışındaki kullanım tarzları için bir defaya mahsus, otomobil ve kamyonetlerde ise adet limiti olmaksınızın hasarsızlık indiriminiz devam eder.Radyo Teyp hasarınız olması durumunda bir defaya mahsus hasarsızlık indiriminiz devam eder.

Tek Sürücü İndirimi
Aracı tek kişinin kullanacağı durumlarda %20 tek sürücü indirimi uygulanır.30 yaş üzeri ve en az 3 yıllık ehliyetiniz olması durumunda, siz ve ailenizden bu şartları sağlayan bir kişiyi sürücü olarak belirleyip, %20 indirimden faydalanabilirsiniz.

Peşin Ödeme İndirimleri
Bu avantajlı kampanya sayesinde  Primin peşin ödenmesi durumunda ekstra indirimler uygulanır.

Zengin Asistans Hizmetleri:
Yardım Hizmeti

Kaza geçirilmesi veya arıza durumunda,
Aracın çalınması ve çalınmaya teşebbüs edilmesi halinde,
Lastiğiniz patladığında,
Akü veya benzininiz bittiğinde,
Anahtar Kaybı veya araç içinde unutulması durumunda,
Allianz Yardım Hizmeti yanınızda...444 45 46 numaralı Allianz Çözüm Hattı'nı aramanız yeterli.

Yedek Araç Hizmeti

Bu avantajlı kampanya sayesinde poliçe kapsamındaki kazalar sonucu aracın serviste kalması durumunda eksper onayı ile yedek araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Peşin Anahtar Teslim Bedeli Teminatı:
Allianz Sigorta Genişletilmiş Kasko Kampanyası ile Otomobil ve kamyonetlerinizi trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içerisinde meydana gelebilecek ve aracın tamir kabul edemeyecek ölçüde zarar görmesi veya çalınmasu halinde peşin anahtar teslim bedeli karşılanır.

Araç ve Aksesuar Bedellerinin Piyasa Rayiç Değerine Göre Ödenmesi :
Poliçe ön yüzünde belirtilen ve poliçenin düzenlendiği tarihteki piyasa rayiç değerinden gösterilen araç ve standart aksesuarlar, hasar durumunda hasar tarihindeki piyasa rayiç değerine göre eksiksiz ödenir.

İsteğe Bağlı uygun Fiyatlarla Muafiyetli Poliçe Seçeneği:
Bu cazip kampanya sayesinde  Dilerseniz muafiyetli poliçe seçeneğiyle aracınızı daha uygun primler ödeyerek sigortalatabilirsiniz.

Hem Aracınız Hem de Sürücü ve Yolcular Teminat Altında:
Herhangi bir kasko hasarında hem aracınızın korunma,çekilme ve nakil masrafları hem de aracınızda sizinle birlikte seyahat edenlerin uğrayacakları zarar teminat altına alınmışolacaktır.

Anahtar Kaybı ve Çalınması da Teminat Altında:
Bu avantajlı kampanya sayesinde Allianz Sigorta Genişletilmiş Kasko Kampanyası ile Aracın var olan anahtarlarından birinin çalınması yada kaybolması veya Motorlu Araç Tescil ve Trafik belgesi ile aracın plakasının çalınması halinde poliçede belirtilen limite kadar teminat verilmektedir.

Tüm Oto Genişletilmiş Kasko Sigortası ile aracınızın keyfini sürün..br>
Genel Şartlar


Kasko
İhtiyari Mali Sorumluluk
Ferdi Kaza
Hukuksal Koruma
Yangın
Sağlık

Bilgi Servisi

444 45 46 numaralı Allianz Çözüm Hattı'ndan yetkili servis, yol durumu, otel, restoran ve çeşitli etkinlikler ile ilgili dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.
Allianz Kampanyaları


Allianz Markası veya Allianz Sigorta Genişletilmiş Kasko Kampanyası ile ilgili Allianz Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Allianz

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Allianz Sigorta Genişletilmiş Kasko Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Allianz Kampanyaları


Allianz Kampanyası

Allianz KampanyasıEvet, şimdi sende Allianz’dan kasko poliçeni al, anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olacak 50 TL akaryakıt ya da oto gaz puan hediyesi kazan. ...

Devamı...

Allianz “Kış Lastiği” Kampanyası

Allianz “Kış Lastiği” KampanyasıSoğuk havalarda da Allianz’ın yanınızda olduğunu unutmayın! Allianz’ın %10 kış lastiği fırsatını kaçırmayın....

Devamı...

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı FırsatıAllianz Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuklarının üniversite masraflarını karşılamak veya ilk arabalarını almak için birikim yapmak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor...

Devamı...

Tüm Allianz KampanyalarıAçıklamalar: allianz sigorta genişletilmiş kasko, allianz sigorta kampanyası, allianz sigorta, allianz sigorta kasko, allianz sigorta araç kampanyası