28.05.2014 14:03:00

Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası

Alyans Sigortası Kampanyası kapsamında Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden Allianz yine bir ilke imza atarak Türkiye'nin ilk düğün sigortasını geliştirdi.

Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası

Allianz Sigorta2ın düzenlemiş olduğu Alyans Sigortası Kampanyası kapsamında Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden Allianz yine bir ilke imza atarak Türkiye'nin ilk düğün sigortasını geliştirdi. Aylar boyunca hazırlandıkları bu büyük günde kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olmak isteyen çiftler, artık Alyans Sigortası ile düğünlerinin keyfini çıkaracak!

Global tecrübesini yerel uzmanlığıyla birleştirerek sigortalılarının ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunan Allianz, her koşulda sigortalılarının yanında olmayı sürdürüyor. Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası ile Evlilik hazırlığı yapanlar için geliştirilen Alyans Sigortası, yeni bir hayata adım atan çiftleri mutlu başlangıçlarında yalnız bırakmıyor.

Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası Türkiye'de ilk kez Allianz tarafından sunulan düğün sigortası, en güzel ve heyecanlı günlerinde kötü sürprizlerle karşılaşmak istemeyen çiftleri bekliyor. Gelinlik ve damatlıktan düğün hediyelerine, pastadan irade dışında gerçekleşen düğün iptallerine kadar evlilik hazırlıklarına dair her detay Allianz ile güvence altına alınıyor.

Allianz, ayrıca 2011 yılı sonuna kadar Alyans Sigortası ile düğününü teminat altına alan çiftlere balayı için seyahat sağlık sigortası da hediye ediyor.

Allianz Pazarlama Grup Müdürü Firuzan İşcan, "Dünyanın öncü sigorta şirketlerinden Allianz olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla yüksek standartlarda hizmet veriyoruz. Sigortalılarımızın, A'dan Z'ye hayatlarının tüm anlarında kendilerini güvende hissetmeleri için yeni sigorta ürünleri sunuyoruz. Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası Düğün sigortası da bunlardan biri. Alyans Sigortası ile yeni bir hayata umutla adım atan çiftlerin en özel günlerinde de yanında olacağız ve olası riskleri teminat altına alacağız" diyerek Alyans Sigortası'nı özetledi.

Düğün İptali

Düğünün yapılacağı mekanın kullanılamaz hale gelmesi, gelinin - damadın ya da birinci dereceden akrabalarının hastalığı veya vefatı; nikah memurunun düğün törenine katılamaması; kötü hava şartları sebebiyle gelin, damat ya da ebeveynlerin düğüne katılamaması; gelin veya damadın iş ile ilgili olarak beklenmeyen ataması nedeniyle düğünün iptali gibi durumlarda yapılan masraflar Allianz tarafından karşılanıyor.

Gelinlik ve Damatlık
Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası Gelinliğin ya da damatlığın hasar görmesi halinde, yeniden eski haline gelmesi, yenisinin alınması ya da kiralanması için gereken masraflar karşılanıyor.

Düğün Hediyeleri
Düğün hediyelerinin bir kaza ile zarar görmesi, yangın ya da hırsızlık sonucu oluşan zarar da karşılanıyor.
Alyanslar, Çiçekler, Katılımcılara Verilecek Hediyeler, Düğün Pastası
Alyanslar, düğün töreninden 7 gün önce başlayarak, 24 saat sonrasına kadar teminat altına alınıyor.
Hatta çiçekler, katılımcılar için hediyeler ve düğün pastası da güvence altına alınıyor.

Ferdi Kaza
Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası Gelin, damat ve birinci derce akrablar da, düğün töreni boyunca ferdi kaza sigortasıyla teminat altına alınıyor.

Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız Allianz Sigorta Ev Sigortası Kampanyası

Allianz Sigorta'ın başlatmış olduğu Ev Sigortası Kampanyası kapsamında Tüm Ev Sigortası ile evinizde Allianz güvencesi sunmaya devam ediyor.Bu avantajlı kampanya sayesinde eviniz her zaman güven altında.

Allianz Tüm Ev Sigortası ile sigortalılar teminatları tamamen kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirebiliyor, bütçelerine en uygun konut sigortasına sahip olabiliyor. Teminat kapsamlarının genişletildiği Allianz Tüm Ev Sigortası ile ev sahipleri ve kiracılar, evlerini ve eşyalarını garanti altına alıyor.

Allianz Sigorta Ev Sigortası Kampanyası, ev sahipleri ve kiracılar için geliştirdiği yeni konut sigortası Tüm Ev'i 1 Kasım itibariyle hizmete aldı. Tüm Ev Sigortası, evleri tehdit eden pek çok riske karşı güvence altına alıyor.

Allianz Tüm Ev Sigortası, yangın, yıldırım, infilak, sel/su baskını, dahili su, fırtına, yer kayması, duman, kötü niyetli hareketler ve terör gibi toplumsal olayları, hava ve kara taşıtları çarpması, hırsızlık, enkaz kaldırma masrafları, geçici ikametgah masrafları, yakıt sızması, kira kaybı, ferdi kaza, izolasyon yetersizliği, konuttaki nakit para-döviz-Cumhuriyet altını, elektrik hasarı, kişisel eşya gasp, kapkaç ve yankesicilik risklerini teminat altına alıyor.

Tüm Ev ile sigortalıların teminatları tamamen kendi ihtiyaçlarına göre tercih edebilmeleri sayesinde, bütçelerine uygun konut sigortasına sahip olmalarına olanak veriyor. Allianz Sigorta Ev Sigortası Kampanyası ayrıca sigortalılar ihtiyaçlarına göre deprem, cam kırılması hasarlarını ya da fırtına sonucu uydu anteni ve klima cihazı gibi dış ünitelerde oluşabilecek zararları da kapsam dahilinde tutabiliyor.

Allianz Bireysel Sigortalar Direktörü Ömür Şengün, "Müşterilerimizin ihtiyaçları paralelinde geliştirdiğimiz yeni ürünümüz Tüm Ev Sigortası ile sigortalılarımızın kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı oluyoruz. Üstelik tüm bu teminatları müşterilerimize bütçelerini zorlamayacak uygun koşullarla sunuyoruz. Allianz Sigorta Ev Sigortası Kampanyası ilk kez konut sigortası yaptıracak olan müşterilerimize % 10'a varan indirim uyguladığımız gibi hasarsız poliçe yenilemelerinde ise sigortalılarımıza % 30'a varan indirim avantajı sunuyoruz" diyerek Tüm Ev Sigortası'nın özelliklerini özetliyor.

Allianz Sigorta Ev Sigortası Kampanyası fiyatlarını öğrenmek için Tıklayınız.

Allianz Sigorta Ev Sigortası Kampanyası hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız


Allianz Kampanyaları


Allianz Markası veya Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası ile ilgili Allianz Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Allianz

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Allianz Kampanyaları


Allianz Kampanyası

Allianz KampanyasıEvet, şimdi sende Allianz’dan kasko poliçeni al, anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olacak 50 TL akaryakıt ya da oto gaz puan hediyesi kazan. ...

Devamı...

Allianz “Kış Lastiği” Kampanyası

Allianz “Kış Lastiği” KampanyasıSoğuk havalarda da Allianz’ın yanınızda olduğunu unutmayın! Allianz’ın %10 kış lastiği fırsatını kaçırmayın....

Devamı...

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı FırsatıAllianz Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuklarının üniversite masraflarını karşılamak veya ilk arabalarını almak için birikim yapmak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor...

Devamı...

Tüm Allianz KampanyalarıAçıklamalar: Allianz Sigorta 2014 kampanyaları, Allianz Sigorta düğün Kampanyası, Allianz Sigorta evlilik Kampanyası, düğün Sigorta Kampanyası, Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası