28.05.2014 13:39:00

Allianz Sigorta 99TL Trafik Sigortası Kampanyası

99TL Trafik Sigortası Kampanyası kapsamında 99 TL’lik Trafik Sigortası ile müşterilerine ve acentelerine avantaj sağlıyor

Allianz Sigorta 99TL Trafik Sigortası Kampanyası

Allianz Sigorta'ın başlatmış olduğu 99TL Trafik Sigortası Kampanyası  kapsamında 99 TL’lik Trafik Sigortası ile müşterilerine ve acentelerine avantaj sağlıyor

Allianz Sigorta, müşterilerin risk profiline bağlı olarak Trafik Sigortası poliçelerini 99 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor. 1 Ocak 2014 tarihinde uygulamaya başlanan Allianz Sigorta 99TL Trafik Sigortası Kampanyası’nda serbest fiyat uygulaması ile şirketler müşterilerine istedikleri fiyatı sunabiliyorlar.

Daha önce, Trafik Sigortası fiyatlarında araç türü ve il bazında belirlenen baz fiyatlar üzerinden belirli bir band aralığında oynama yapılabiliyorken, yeni uygulama ile fiyatlandırma, pazarın gerekleri doğrultusunda serbestçe, sınırlandırma olmaksızın yapılabiliyor.

Bu da trafikte daha dikkatli olan ve daha az kazaya karışan müşterilerin Trafik Sigortası için daha uygun ücret ödemesine olanak tanıyor. Allianz Sigorta 99TL Trafik Sigortası Kampanyası, bu kapsamda müşterilere Trafik Sigortası’nda 99 TL’den başlayan avantajlı fiyatlar sunuyor. Bu fiyatlar müşterilere avantaj sağladığından, Allianz acentelerine olan ilgileri yükseliyor.

Allianz Sigorta Genel Müdürü Arif Aytekin konu ile ilgili değerlendirmesinde; "Allianz olarak Türkiye’deki geçmişimizin 90 yıl öncesine dayanıyor olmasının avantajıyla ve global tecrübemizle, sigortalılarımıza ve acentelerimize sunduğumuz hizmet kalitesi ve ayrıcalıklar sebebiyle tercih ediliyoruz.

Allianz Sigorta 99TL Trafik Sigortası Kampanyası Trafik Sigortası’nda serbest fiyat uygulamasının uzun vadede sigortalılara büyük avantaj sağlarken, acentelerimize de, mevcut gelirleri ve komisyon oranları değişmeden yeni müşterilere erişebilme ve mevcut müşterilerimizi korumak adına fayda sağlıyor.

Allianz Sigorta 99TL Trafik Sigortası Kampanyası fiyat ve teklifi almak için Tıklayınız.Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Allianz Sigorta 99TL Trafik Sigortası Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: