21.05.2018 10:16:00

Allianz Kampanyası

Evet, şimdi sende Allianz’dan kasko poliçeni al, anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olacak 50 TL akaryakıt ya da oto gaz puan hediyesi kazan.

Kampanya Detayları

Allianz acentelerinden, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş şubelerinden ve diğer satış kanallarından Yeni Kasko Poliçesi alacak ve bu poliçe ödemelerini Kredi Kartı ile yapacak müşteriler kampanyaya dâhil olabilecektir.

Kampanya Detayları

Mail Order ile yapılan Kredi kartı ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında kasko poliçesinde “sigortalı” olarak belirtilen kişiler kampanyadan faydalanabilecektir.

Diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemeyen bu kampanyanın katılımı her kart ve telefon numarası üzerinden yalnızca 1 kezdir.

Tarafınıza yüklenecek olan hediye Smart puanları yalnızca Club Smart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya oto gaz alımlarında geçerli olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmeniz adına; Allianz acentelerinden, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş şubelerinden, diğer satış kanallarından Kampanya kapsamında Poliçe alımı gerçekleşmesi üzerine Allianz’ım Mobil uygulamasından giriş yapabilir, kampanya sekmesinde yer almakta olan “BAŞVURU” butonunu tıklayarak Kampanya Kodunuzu alabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan “ALLIANZ” yazarak bir boşluk ile Shell Club Smart Kart numaranızı yazıp bir boşluk ile Allianz’ım Mobil uygulaması üzerinden alacağınız Kampanya Kodunu “2313”e kısa mesaj ile iletmeniz ya da ya da Shell Mobil Uygulaması üzerinden “Haberlerim” sekmesinde yer alan Allianz Kampanyasına girerek “Katılmak için Tıklayın” alanına girdikten sonra Shell Club Smart Kart numaraları ile birlikte Kampanya Katılım Şifresi alanına girmeniz gerekmektedir.
Allianz Kampanyaları


Allianz Markası veya Allianz Kampanyası ile ilgili Allianz Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Allianz

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Allianz Kampanyası ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Allianz Kampanyaları


Allianz “Kış Lastiği” Kampanyası

Allianz “Kış Lastiği” KampanyasıSoğuk havalarda da Allianz’ın yanınızda olduğunu unutmayın! Allianz’ın %10 kış lastiği fırsatını kaçırmayın....

Devamı...

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı FırsatıAllianz Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuklarının üniversite masraflarını karşılamak veya ilk arabalarını almak için birikim yapmak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor...

Devamı...

Allianz Sigorta Ev Sigortası Kampanyası

Allianz Sigorta Ev Sigortası KampanyasıEv Sigortası Kampanyası kapsamında Tüm Ev Sigortası ile evinizde Allianz güvencesi sunmaya devam ediyor.Bu avantajlı kampanya sayesinde eviniz her zaman güven altında....

Devamı...

Tüm Allianz KampanyalarıAçıklamalar: allianz kampanyası, allianz kampanyaları, allianz yakıt puan kampanyası, allianz, allianz shell kampanyası