21.05.2018 10:16:00

Allianz Kampanyası

Evet, şimdi sende Allianz’dan kasko poliçeni al, anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olacak 50 TL akaryakıt ya da oto gaz puan hediyesi kazan.

Kampanya Detayları

Allianz acentelerinden, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş şubelerinden ve diğer satış kanallarından Yeni Kasko Poliçesi alacak ve bu poliçe ödemelerini Kredi Kartı ile yapacak müşteriler kampanyaya dâhil olabilecektir.

Kampanya Detayları

Mail Order ile yapılan Kredi kartı ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında kasko poliçesinde “sigortalı” olarak belirtilen kişiler kampanyadan faydalanabilecektir.

Diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemeyen bu kampanyanın katılımı her kart ve telefon numarası üzerinden yalnızca 1 kezdir.

Tarafınıza yüklenecek olan hediye Smart puanları yalnızca Club Smart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya oto gaz alımlarında geçerli olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmeniz adına; Allianz acentelerinden, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş şubelerinden, diğer satış kanallarından Kampanya kapsamında Poliçe alımı gerçekleşmesi üzerine Allianz’ım Mobil uygulamasından giriş yapabilir, kampanya sekmesinde yer almakta olan “BAŞVURU” butonunu tıklayarak Kampanya Kodunuzu alabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan “ALLIANZ” yazarak bir boşluk ile Shell Club Smart Kart numaranızı yazıp bir boşluk ile Allianz’ım Mobil uygulaması üzerinden alacağınız Kampanya Kodunu “2313”e kısa mesaj ile iletmeniz ya da ya da Shell Mobil Uygulaması üzerinden “Haberlerim” sekmesinde yer alan Allianz Kampanyasına girerek “Katılmak için Tıklayın” alanına girdikten sonra Shell Club Smart Kart numaraları ile birlikte Kampanya Katılım Şifresi alanına girmeniz gerekmektedir.