13.04.2016 14:40:00

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı

Allianz Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuklarının üniversite masraflarını karşılamak veya ilk arabalarını almak için birikim yapmak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı

Allianz'ın başlatmış olduğu 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsat kampanyası kapsamında Allianz, çocuk bayramında çocuğuna güvenli bir gelecek armağan etmek isteyenlere Büyüyen Çocuk Sigortası'nı sunuyor. Allianz Büyüyen Çocuk Sigortası, çocuklarının üniversite masraflarını karşılamak veya ilk arabalarını almak için birikim yapmak isteyenlerin ilk tercihi haline geliyor.

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı Detayları


Hemde Allianz 1-30 Nisan tarihleri arasında çocuklarını birikimleriyle beraber büyütmek isteyenlere özel bir kampanya da düzenliyor. Kampanya dahilinde Büyüyen Çocuk Poliçeleri'nin 250 TL'ye kadar olan 2. taksit tutarını Allianz üstleniyor.

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı 23 Nisan'da ebeveynlerin çocuklarına verebileceği en güzel armağanlardan biri olarak, çocuklara güvence sağlayan bir sistemdir.

Belirlenen dönemler içerisinde çocuklar için ödenen primler, seçilen süre kadar birikiyor ve her yıl elde edilen kâr paylarıyla artarak yatırıma dönüşüyor.

Sigorta süresinin sonunda elde edilen birikim, çocuğa toplu olarak ödenebiliyor veya isteğe göre 5 ya da 10 yıl süreyle her yıl artan maaş bağlanabiliyor.

Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı Büyüyen Çocuk Poliçeleri'nin 250 TL'ye kadar olan 2. taksit tutarı Allianz tarafından karşılanıyor.
Allianz Kampanyaları


Allianz Markası veya Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı ile ilgili Allianz Forum bölümümüzde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Allianz

Yorumlar


Henüz yorum yapılmadı.Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı ile ilgili görüş ve yorumlarınızı aşağıdaki formdan paylaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

İsim:

Yorum:
En fazla 1000 karakter
Güvenlik Kodu: 

Diğer Allianz Kampanyaları


Allianz “Kış Lastiği” Kampanyası

Allianz “Kış Lastiği” KampanyasıSoğuk havalarda da Allianz’ın yanınızda olduğunu unutmayın! Allianz’ın %10 kış lastiği fırsatını kaçırmayın....

Devamı...

Allianz Sigorta Ev Sigortası Kampanyası

Allianz Sigorta Ev Sigortası KampanyasıEv Sigortası Kampanyası kapsamında Tüm Ev Sigortası ile evinizde Allianz güvencesi sunmaya devam ediyor.Bu avantajlı kampanya sayesinde eviniz her zaman güven altında....

Devamı...

Allianz Sigorta Alyans Sigortası Kampanyası

Allianz Sigorta Alyans Sigortası KampanyasıAlyans Sigortası Kampanyası kapsamında Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden Allianz yine bir ilke imza atarak Türkiye'nin ilk düğün sigortasını geliştirdi. ...

Devamı...

Tüm Allianz KampanyalarıAçıklamalar: Allianz Çocuk Bayramı Fırsatı, Allianz Fırsatı, Allianz 2016 Fırsatı, Allianz 23 Nisan Çocuk Bayramı Fırsatı